Společnost Amorepacific představuje v Evropě značku LANEIGE

foto

Soul (Jižní Korea) 9. dubna 2019 (PROTEXT/PRNewswire) -

● LANEIGE vstupuje na evropský trh výhradně prostřednictvím značky Sephora

● Korejská reprezentativní hydratační značka bude k dispozici ve více než 800 prodejnách Sephora po celé Evropě

Přední korejská kosmetická společnost Amorepacific dnes oznámila uvedení své prémiové značky LANEIGE zaměřené na hydrataci v Evropě prostřednictvím exkluzivního partnerství se společností Sephora. Jedná se o druhý největší evropský milník nejstarší a největší kosmetické společnosti v Koreji, která se může pochlubit 74letou historií a výzkumem v asijské péči o pleť. Nově zavedená značka LANEIGE bude k dispozici ve více než 800 prodejnách Sephora na 18 trzích v Evropě, včetně Francie, Ruska, Španělska, Itálie, Polska a Německa.*

Společnost LANEIGE, založená v roce 1994, se může pochlubit 25 lety výzkumu a vědy o interakci mezi zdravou kůží a vodou za účelem vytvoření hluboce hydratujících komplexů. Díky hydrataci, která je jádrem její značky, přenáší společnost LANEIGE péči o pleť na novou úroveň dokonalosti s klinicky ověřenými technologiemi včetně technologie WATER SCIENCE™ (transformace a optimalizace přírodních složek vody do účinných hydratačních vzorců); stejně jako využití hydroionizované minerální vody (speciální formulace šesti minerálů maximalizujících hydrataci - zinku, manganu, hořčíku, sodíku, vápníku a draslíku).

Společnost LANEIGE, první z největších značek společnosti Amorepacific, která byla uvedena na trh a byla vyhledávána v zahraničí již v roce 2002, si získala v průběhu let příznivce kosmetické péče a péče o pleť po celé Asii, Severní Americe a Oceánii díky inovativním texturám a způsobům péče o pleť. Kolekce produktů pro evropský trh zahrnuje světově nejprodávanější produkty společnosti Laniege: hydratační krém Water Bank s hydronizovanou minerální vodou, která zajišťuje hlubokou hydrataci; a „Water Sleeping Mask" (Vodní maska na spaní), známá noční péče o pleť prodávaná ve světě každých 11 sekund.

„Společnost Amorepacific je nadšena, že se Sephora stala exkluzivním obchodním partnerem pro značku LANEIGE," řekl Thierry MAMAN, generální ředitel společnosti Amorepacific Europe. „Díky tomuto partnerství budeme konečně sdílet tuto důvěryhodnou asijskou značku s evropskými zákazníky - jednoduchou, ale účinnou a okamžitou hydrataci pro zdravou pokožku."

Společnost Amorepacific dříve působila na evropském trhu se svým luxusní značkovým parfémem Goutal Paris, který společnost získala v roce 2011. V roce 2017 společnost Amorepacific uvedla na trh v Evropě svou luxusní značku péče o pleť Sulwhasoo výhradně prostřednictvím Pařížské galerie Lafayette a jako první korejská značka péče o pleť zde otevřela exkluzivní internetový obchod.

*Úplný seznam trhů: Francie, Rusko, Španělsko, Itálie, Polsko, Lucembursko, Monako, Německo, Rumunsko, Srbsko, Bulharsko, Řecko, Portugalsko, Švýcarsko, Česká republika, Dánsko, Švédsko, Turecko

O společnosti Amorepacific

Společnost Amorepacific má od roku 1945 má jedinou jasnou misi: představit světu své jedinečné vnímání krásy - konkrétně to, co nazývá „Asijskou krásou". Jako přední korejská kosmetická společnost Amorepacific čerpá ze svého hlubokého chápání přírody i lidstva k využívání souladu mezi vnitřní a vnější krásou. Se svým portfoliem více než 20 značek kosmetických přípravků, přípravků osobní péče a péče o zdraví se Amorepacific věnuje naplňování různých životních stylů a potřeb globálních spotřebitelů po celém světě. Výzkumná centra společnosti na celém světě se věnují udržitelnému výzkumu a vývoji, který kombinuje to nejlepší z přírodních asijských surovin a vyspělých biotechnologií. Se svými produkty světové třídy je společnost Amorepacific oceňována za své inovativními způsoby, kterými mění globální trendy v kráse.

Fotografie - https://mma.prnewswire.com/media/858698/LANEIGE_Water_Sleeping_Mask.jpg

KONTAKT: Phoebe Huh, 82-2-6040-4191, yehuh@amorepacific.com

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2019 ČTK

22°C

Dnes je úterý 16. července 2019

Očekáváme v 13:00 22°C

Celá předpověď