Mary Kay na 20. světovém dermatologickém kongresu odhalila výsledky nejnovějšího výzkumu

foto David Gan, vrchní ředitel výzkumu ve firmě Mary Kay Inc. (Photo: Mary Kay Inc.)
David Gan, vrchní ředitel výzkumu ve firmě Mary Kay Inc.  (Photo: Mary Kay Inc.)

Dallas 13. března 2019 (PROTEXT/BusinessWire) - Globální kosmetická společnost se tak na této singapurské akci přidává po bok největších odborníků na péči o pokožku

Jako jeden z předních inovátorů v péči o pokožku v oblasti přímého prodeje, se společnost Mary Kay Inc. i nadále věnuje dermatologickému výzkumu, mimo jiné i v roli sponzora 20. světového dermatologického kongresu. Na této akci, která se uskuteční ve dnech 13. - 14. března v Singapuru, se setkávají výzkumníci, akademici a vědci z oboru dermatologie z celého světa, aby si zde vyměnili informace o technologickém pokroku a nových vědeckých úspěších v tomto oboru.

Součástí této tiskové zprávy jsou multimédia. Přečtěte si celou tiskovou zprávu zde: https://www.businesswire.com/news/home/20190312005959/en/

Hlavním tématem Světového dermatologického kongresu 2019 je „zkoumání nových přístupů v dermatologii.” Tato akce boří mosty mezi jednotlivými odborníky z celého světa a nabízí špičkové analýzy, výzkumy a nové možnosti léčby chorob kůže, vlasů a nehtů. Konference se zaměřuje na zdraví kůže, onemocnění kůže, projevy alergií, klinickou a kosmetickou dermatologii.

David Gan, vrchní ředitel výzkumu ve firmě Mary Kay Inc. na této akci představí nové možnosti v hodnocení a léčbě obličejového erytému (zčervenání). V rámci své vědecké práce, odborníci z firmy Mary Kay objevili rostlinné výtažky, které pomáhají snížit tvorbu prozánětlivých proteinů a enzymů v pokožce a vyvinuli kosmetické přípravky s těmito výtažky, které pomáhají účinně bojovat s obličejovým erytémem. Již po čtyřech týdnech používání dochází ke zmírnění projevů erytému na obličeji a také ke snížení teploty pokožky u lidí s přetrvávajícím podrážděním pokožky.

“Jako kožními biologovi je mi ctí, že se mohou se širší vědeckou komunitou podělit o tento průlomový výzkum firmy Mary Kay na poli léčby obličejového erytému a péče o pokožku,” řekl Gan. “Ve firmě Mary Kay neznáme větší odměnu, než pomáhat ženám řešit potíže s pokožkou, které negativně ovlivňují kvalitu jejich života a vytvářet inovativní produkty, které zákazníkům přináší péči a kvalitu, kterou hledají. Výsledky tohoto stále trvajícího výzkumu nám pomohou zlepšit a zkvalitnit výrobky firmy Mary Kay®, protože při jejich výzkumu a výrobě se řídíme také zkušenostmi a obavami našich zákazníků.”

Vědeckovýzkumný tým firmy Mary Kay, který vede Dr. Lucy Gildea, ředitelka pro vědu, se skládá z renomovaných vědeckých pracovníků a odborníků, kteří mají doktorské tituly a vysokoškolské vzdělání v řadě oborů, jako jsou kožní a buněčná biologie, chemie, biochemie, apod. Cílem tohoto týmu vědců je objevovat nové trendy a technologie, které firmě Mary Kay umožňují vytvářet neodolatelné výrobky splňující požadavky a potřeby zákazníků.

“Spolupráce se špičkovými odborníky z celého světa na 20. světovém dermatologickém kongresu nám dává příležitost podělit se o nejnovější technologické vymoženosti a vědecké poznatky na poli péče o zdraví kůže,” řekla Dr. Gildea. “Sponzoring Světového dermatologického kongresu je jen jedním z řady partnerství a spolupráce firmy Mary Kay s vědeckými a akademickými komunitami z celého světa a potvrzuje náš pokračující zájem o nový výzkum v oblasti péče o pokožku.”

Jako jeden z předních inovátorů v oblasti přímého prodeje a kosmetickém průmyslu, má společnost Mary Kay velice silnou pozici s více než 700 produkty v globální nabídce. Díky více než 1500 patentů, které se týkající produktů, technologií i obalů firma Mary Kay dokazuje svůj trvalý zájem o inovace a výzkum, do kterých každý rok investuje milióny dolarů. Nedávné jmenování Dr. Lucy Gildea do manažerského týmu společnosti a otevření nového, špičkového globálního výrobního a výzkumného centra ve Spojených státech amerických tak ještě více posiluje naší pozici v oblasti kosmetického výzkumu a vývoje nových produktů a inovací.

Více informací o Světovém dermatologickém kongresu 2019 najdete zde.

O společnosti Mary Kay

Ve společnosti Mary Kay je úspěch založen na našem odhodlání nabízet neodolatelné produkty a na vytváření nových příležitostí, které mají kladný dopad na komunitu. Již 55 let firma Mary Kay podporuje ženy v dosahování jejich podnikatelských cílů v téměř 40 zemích světa. Jako nadnárodní společnost s obraty v řádech miliard dolarů nabízíme špičkové produkty v oblasti péče o pokožku, barvení vlasů a vůní. Více důvodů proč milovat Mary Kay najdete na marykay.com.

Přečtěte si zdrojovou verzi této tiskové zprávy na webových stránkách businesswire.com:

https://www.businesswire.com/news/home/20190312005959/en/

Kontaktní informace:

Mary Kay Inc. Corporate Communications

Marykay.com/newsroom

972.687.5332 or media@mkcorp.com

Zdroj: Mary Kay

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

(BW)

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2019 ČTK

29°C

Dnes je středa 19. června 2019

Očekáváme v 5:00 17°C

Celá předpověď