Deborah Kirkhamová se stala novou generální ředitelkou firmy Pole To Win International

foto

San Francisko 13. března 2019 (PROTEXT/BusinessWire) -

Ve své nové funkci bude Kirkhamová odpovědná za řízení dalšího růstu firmy, se zaměřením na výzkum a vývoj a získávání nových a udržení stávajících zákazníků

Pole To Win International, Inc. (PTW), přední firma v oblasti videoher a outsourcingu technických služeb, dnes oznámila jmenování Deborah Kirkhamové do funkce generální ředitelky společnosti, a to s účinností od ledna 2019. Dosud Kirkhamová zastávala funkci prezidentky a provozní ředitelky (COO), ve které působila osm let. Ve své nové funkci bude odpovědná za další růst společnosti, se zaměřením na výzkum a vývoj a získávání nových a udržení stávajících zákazníků.

Když Kirkhamová poprvé nastoupila do společnosti e4e, kterou později koupila jedna z dceřiných společností firmy PTW, měli jsme méně než 500 zaměstnanců v pouhých 3 zemích. Pod jejím vedením se firma PTW, kde nyní zastává funkci generální ředitelky, rozrostla a dnes máme více než 1 800 zaměstnanců v 16 pobočkách v 10 zemích celého světa.

Ve své funkci prezidentky a provozní ředitelky dosáhla firma PTW každoročně dvojciferného růstu a rok 2019 se vyvíjí stejnou rychlostí. Navíc v červenci 2018 došlo pod vedením Kirkhamové ke kompletní restrukturalizaci firmy a změně značky, což přispělo k dalšímu růstu, optimalizaci vztahů se zákazníky a také k celosvětovému posílení kultury rovnosti pohlaví, k čemuž se naše firma hrdě hlásí. Současně se podařilo zajistit, aby regionální pobočky byly obchodně a provozně samostatnější než dosud.

“PTW je v mé DNA. Mám tuto firmu ráda, jako by byla moje vlastní a ve své nové funkci generální ředitelky se budu ještě více snažit nabízet další hodnoty pro naše zaměstnance, zákazníky a partnery. Díky nedávné expanzi naší firmy, zejména do Kanady, Asie, Indie a Evropy, společnost PTW umožňuje ještě více klientům sdílet jejich příběh se světem. Když PTW dostane příležitost, vždy plníme co jsme slíbili a to z nás dělá skvělou firmu,” řekla Deborah Kirkhamová, generální ředitelka PTW.

“Jsem poctěna uznáním, kterého se mi od správní rady dostalo za to, že a spolu se svým manažerským týmem prostě věci dokážeme splnit.”

Kirkhamová ve funkci nahrazuje dosavadního generálního ředitele, kterým byl Teppei Tachibana a který v prosinci 2018 oznámil, že po téměř 9 letech z funkce generálního ředitele firmy PTW odstupuje. Tachibana se nyní stal předsedou správní rady firmy PTW a současně zůstává prezidentem a generálním ředitelem firmy Poletowin Pitcrew Holdings, Inc., která je mateřskou firmou společnosti PTW.

Když jsme se Tachibana zeptali co říká jmenování Kirkhamové do funkce generální ředitelky, řekl: “Deborah je neocenitelný obchodní partner. V posledních deseti letech jsme spolu úzce spolupracovali a sdíleli těžké i radostné časy. Oceňuji její vášeň a moudrost a věřím, že pod jejím vedením bude firma i nadále expandovat na nové světové trhy a stane se značkou známou ve všech domácnostech. Díky svým zkušenostem a úspěchům na poli obchodního růstu přináší Deborah svěží vítr. Pro správní radu bylo potěšením jmenovat Deborah do funkce generální ředitelky společnosti.”

Společnosti Pole To Win Co., Ltd., která byla založena v roce 1994, a PTW se těší skvělému růstu a patří mezi zavedené globální značky v oblasti poskytování služeb pro technologické trhy. Firma PTW má pobočky po celém světě a zaměřuje se zejména na videoherní průmysl, interaktivní zábavu, média, e-learning, elektronické obchodování a také na rostoucí trh internetu věcí (Internet of Things - IoT). Společnost pomáhá svým klientům rychleji připravit své produkty pro uvedení na celosvětový trh.

Více informací o PTW a naší paletě globálních služeb najdete na webové stránce: https://www.ptw.com/

O společnosti Pole To Win International

Pole To Win International, Inc. (PTW) je přední poskytovatel řešení v oblasti počítačových her, digitální zábavy a interaktivních médií se 16 pobočkami v 10 zemích světa. Mezi služby, které poskytujeme, patří zajištění kvality, lokalizace, vývoj a výzkum nových aplikací a technologií, technické služby, služby v oblasti audio produkce a další. Firmy Pole To Win Co., Ltd. a PTW mají dohromady 25 let zkušeností a špičkovou infrastrukturu, díky které umíme realizovat na míru šité projekty pro malé i velké zákazníky.

PTW, včetně svých poboček po celém světě, je holdingová firma se sídlem ve Velké Británii, která byla založena v roce 2016 pod křídly společnosti Poletowin Pitcrew Holdings, Inc., která je kotována na burze v Tokiu v jejím prvním segmentu, a to pod symbolem 3657. POLE TO WIN je registrovaná obchodní značka firmy Pole To Win Co., Ltd. v Japonsku a dalších zemích. Všechna práva vyhrazena. Pro získání dalších informací navštivte naše webové stránky https://www.ptw.com/

Zůstaňte s firmou PTW ve spojení na Facebooku, Twitteru a LinkedIn.

Přečtěte si zdrojovou verzi této tiskové zprávy na webových stránkách businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20190312005547/en/

Kontaktní informace

Allison DeLeo

Racepoint Global for Pole To Win International

Telefon: +1 (415) 694-6700

ptw@racepointglobal.com

Zdroj: Pole To Win International, Inc.

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

(BW)

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2019 ČTK

29°C

Dnes je středa 19. června 2019

Očekáváme v 5:00 17°C

Celá předpověď