Společnost PHNIX představí na veletrhu ISH ve Frankfurtu nové invertorové tepelné čerpadlo R32 s EVI a třídou účinnosti A++ ErP

foto

Frankfurt (Německo) 11. března 2019 (PROTEXT/PRNewswire) -

Veletrh ISH, světoznámá událost průmyslu nových energií, se koná ve Frankfurtu v Německu. Společnost PHNIX, přední výrobce tepelných čerpadel v Číně, představí na veletrhu ISH řadu svých komerčních a domácích tepelných čerpadel. Pan Peter Wang, zástupce generálního ředitele pro zahraniční prodeje společnosti PHNIX uvedl, že společnost PHNIX právě dokončila některé klíčové úpravy obchodní struktury distribuce tepelných čerpadel a některé nové obchodní moduly společnosti PHNIX budou na veletrhu také vystavovat své nové produkty, jako například nové invertorové tepelné čerpadlo R32 s technologií EVI.

Nové produkty společnosti PHNIX, které budou tentokrát vystavené na veletrhu ISH, jsou pokročilé. Za pozornost stojí například centrální osvěžovač vzduchu PHNIX. Samozřejmě, že největší pozornost bude věnována invertorovému tepelnému čerpadlu PHNIX R32 s technologií EVI, které je skutečně úspěšnou technickou modernizací, která plně splňuje evropský standard ErP a dosahuje třídy účinnosti A ++, říká pan Jab Fan, ředitel divize vytápění domácností a vysoušení tepelnými čerpadly společnosti PHNIX.

Produkty společnosti PHNIX na veletrhu ISH:

Invertorové tepelné čerpadlo s EVI PHNIX R32 s třídou účinnosti A++ ErP a úsporou energie až 30 %.

Dosažení teploty vody 55 °C při klimatických podmínkách s teplotou -25 °C. Zařízení může efektivně pracovat prostřednictvím podlahového vytápění, ventilátorových cívek nebo radiátorů pro vytápění či chlazení. Když je cílová teplota blízká dosažení, jednotky pracují s nižší frekvencí a lze dosáhnout přesnosti regulace teploty až na 0,5 °C.

PHNIX Ohřívač vody na bázi tepelného čerpadla - Společnost PHNIX, jako profesionální výrobce ohřívačů vody na bázi tepelných čerpadel nabízí 4 druhy domácích tepelných čerpadel. Jedná se o ohřívače vody na bázi tepelných čerpadel typu „vše v jednom", instalační sady „top-kit" pro ohřívače s tepelnými čerpadly, nástěnná tepelná čerpadla a ohřívače s tepelným čerpadlem typu voda-vzduch. Některé z nich splňují evropský standard ErP a dosahují třídy účinnosti A++.

Ultratenké ventilátorové cívky PHNIX - Ultratenké ventilátorové cívky PHNIX se zapouzdřením o tloušťce 130 mm ve srovnání s běžnými ventilátorovými cívkami (obvykle 250 mm) šetří prostor v místnosti uživatele. Při kombinaci s jednotkou tepelného čerpadla mohou ventilátorové cívky splňovat různé požadavky na vytápění nebo chlazení. Tyto jednotky jsou flexibilní. Mohou být instalovány dle uvážení uživatele, protože umožňují způsoby montáže na strop, podlahu nebo na stěnu.

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/832723/PHNIX.jpg

KONTAKT: John Zhu, +86-20-39067742, john_zhu@phnix.com

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2019 ČTK

29°C

Dnes je středa 19. června 2019

Očekáváme v 5:00 17°C

Celá předpověď