Harry Potter: Hogwarts Mystery (Tajemství Bradavic) obsahuje nové možnosti, výzvy a návrhářské umění v únorovém dobrodružství na Nebeském plese

foto

Los Angeles 10. února 2019 (PROTEXT/BusinessWire) - Nové speciální dobrodružství dává hráčům možnost zúčastnit se velmi očekávané společenské události v Bradavicích

Jam City:

Tato tisková zpráva obsahuje multimediální obsah. Plnou verzi můžete zobrazit zde: https://www.businesswire.com/news/home/20190208005009/en/

Kdo: Jam City, herní studio v Los Angeles, ve spolupráci se společností Warner Bros. Značka Portkey Games společnosti Interactive Entertainment, vyhrazená pro tvorbu nových zážitků v mobilních hrách a videohrách pod franšízou Wizarding World, která staví hráče do středu svého vlastního dobrodružství, se inspirovala originálními příběhy J. K. Rowlingové.

Co: Letos v únoru, v mobilní hře, Harry Potter: Hogwarts Mystery (Tajemství Bradavic). Bradavice jsou vzrušeny společenskou událostí sezóny - Nebeským plesem! V tomto speciálním dobrodružství se hráči ze čtvrtého ročníku a výše mohou po vyučování zúčastnit plánování a příprav této první formální taneční zábavy. Hráči budou manévrovat v mnoha možnostech a společenských situacích a spolupracovat se svými vrstevníky ve snaze zajistit, aby se událost stala úžasným a ohromujícím úspěchem!

V tomto příběhu budou hráči pomáhat jiným spolužákům v Bradavicích s vlastními aspiracemi na Nebeský ples. Například populární Hufflepuff Penny doufá, že bude v čele Dekoračního výboru, zatímco pochybná dvojice Meruly a Ismeldy se snaží provést sabotáž. Mezitím introvertní spolužáci, jako je Rowan, potřebují tipy na úpravy a povzbuzující slova, aby při tanci zapůsobili nejlepším možným dojmem.

Před velkolepou událostí mohou hráči navštívit Velkou síň a spojit se se spolužáky jako Tulip, Barnaby, Rowan, Ben, Merula, Penny a jiní, a vybrat si kamaráda pro pozvání na ples. V tomto dobrodružství si všichni hráči budou moci vybrat vlastní oblečení pro ples. Výběr modelů spravuje průkopník módy Andre Ravenclaw.

Citát: "Život v Bradavicích je plný tříd, studií, mimoškolních aktivit - ale také společenských akcí a oslav," řekl Michael Brozman, produktový ředitel společnosti Jam City. "Jsme nadšeni, že v únoru představíme časově omezené dobrodružství Nebeský ples, což poskytne hráčům příležitost zažít vzrušení, prozkoumat možnosti a získat kamarády na školní taneční zábavě v Bradavicích."

Pozadí: Harry Potter: Hogwarts Mystery (Tajemství Bradavic) je první mobilní hra, ve které si hráči mohou vytvořit svou vlastní postavu a zažít život jako studenti Bradavic. V dobrodružném příběhu s prvky RPG si hráči budou vytvářet přizpůsobený avatar studenta, navštěvovat kurzy, učit se magické dovednosti a navazovat přátelství nebo soupeřit s ostatními studenty. Hráči ve hře dělají klíčová rozhodnutí, která ovlivňují příběh jejich postavy v Bradavicích. Hra obsahuje nový systém setkávání, ve kterém rozhodnutí a akce hráčů ovlivňují jejich úkoly, což fanouškům Harryho Pottera umožňuje vytvořit vlastní odkaz jako čarodějnice nebo průvodce.

Další informace o hře Harry Potter: Hogwarts Mystery (Tajemství Bradavic) a možnost spojit se s dalšími fanoušky najdete na adrese www.facebook.com/HPHogwartsMystery/, www.twitter.com/HogwartsMystery. Další podrobnosti najdete na adrese www.HarryPotterHogwartsMystery.com/.

Zdrojovou verzi této zprávy najdete na serveru businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20190208005009/en/

Kontakt pro média:

Jam City

Sarah Ross, 310-924-1404

sarahr@jamcity.com

nebo

Dana Whitney, 415-359-7006

dwhitney@jamcity.com

Zdroj: Jam City

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

(BW)

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2019 ČTK

26°C

Dnes je pátek 23. srpna 2019

Očekáváme v 23:00 18°C

Celá předpověď