Právní a compliance oddělení OVB Allfinanz, a.s., posiluje Mgr. Miroslava Horálková, LL.M.

Praha 5. února 2019 (PROTEXT) - Od 1. 2. 2019 posílila právní a compliance oddělení OVB Allfinanz, a.s., Mgr. Miroslava Horálková, LL.M. Bude zastávat pozici vedoucí celého oddělení a řídit tři týmy.

"Jsem ráda, že mohu posílit právní a compliance oddělení společnosti OVB. OVB vnímám jako důležitého hráče ve finančním poradenství na českém trhu a jednu z klíčových zemí OVB Holding AG. Chci zužitkovat více než dvacetiletou praxi ve finanční oblasti a pomoct naplňovat všechny regulatorní, právní a compliance požadavky, které jsou čím dál náročnější a komplexnější," říká Miroslava Horálková.

Miroslava Horálková přichází s dvacetiletou odbornou a manažerskou praxí. Začínala v advokacii a následně se specializovala na kapitálové trhy. Posléze získávala zkušenosti z práce pro brokerské společnosti a pojišťovací a investiční zprostředkovatele. Titul LL.M. in Corporate Law získala v rámci mezinárodního programu ve spolupráci s britskou Nottingham Trent University v roce 2014.

O holdingu OVB

Holding OVB se sídlem v Kolíně nad Rýnem je jedním z předních evropských poskytovatelů finančních služeb. Od svého založení v roce 1970 se OVB při své obchodní činnosti zaměřuje na dlouhodobé, široce koncipované, a především proklientsky orientované finanční poradenství pro domácnosti. OVB spolupracuje s více než 100 významnými poskytovateli produktů a svými konkurenceschopnými službami uspokojuje individuální potřeby klientů v oblasti životního zabezpečení, zajištění na stáří a ochrany a budování majetku. Společnost OVB působí v současné době ve 14 evropských zemích.

4 747 finančních poradců, kteří mají finanční poradenství jako hlavní výdělečnou činnost, pečuje o zhruba 3,44 milionu klientů.

V roce 2017 vytvořil OVB Holding AG se svými dceřinými společnostmi celkové provizní příjmy ve výši 225,3 mil. eur a EBIT ve výši 16,0 mil. eur. OVB Holding AG je od července roku 2006 kótován na Frankfurtské burze cenných papírů (Prime Standard, ISIN DE0006286560).

OVB Allfinanz, a.s., byla založena v České republice v roce 1993 a jako první a dosud jediná finančně poradenská společnost 6× po sobě získala rating AAA EXCELENTNÍ v rámci ČEKIA Stability Award, a patří tak mezi nejstabilnější firmy v České republice. Jsme hrdí na to, že jsme s více než jedním milionem klientů jednou z nejúspěšnějších zemí v rámci celého holdingu OVB.

Tuto tiskovou zprávu naleznete také na internetu na: www.ovb.cz v sekci Pro média Tiskové zprávy

Kontakt:

Dušan Pavlů

ředitel marketingu

dusan.pavlu@ovb.cz

www.ovb.cz

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2019 ČTK

26°C

Dnes je sobota 24. srpna 2019

Očekáváme v 15:00 26°C

Celá předpověď