Five Colours Technologies uvádí na burzovní platformě kryptoměn CoinBene novou kryptoměnu Five Colors Coin (FCC)

Tokio (Japonsko) 1. února 2019 (PROTEXT/BusinessWire) - Five Colours Technologies, průkopnická společnost v odvětví online herního softwaru, uvádí na burzovní platformě kryptoměn CoinBene novou kryptoměnu Five Colors Coin (FCC), která bude sloužit jako peníze pro elektronické sporty. Prvotní nabídka pro investory proběhla ve čtvrtek 31. ledna.

Během letošního jara uspořádá společnost Five Colors Technologies celosvětový turnaj s peněžitou výhrou!

Společnost Five Colors Technologies Limited (sídlo: Hongkong, generální ředitel: Eugene K.) oznámila, že na burzovní platformě kryptoměn CoinBene byla uvedena nová kryptoměna pro elektronické sporty "Five Colors Coin (FCC)". Prvotní nabídka pro investory proběhla ve čtvrtek 31. ledna.

A letos na jaře se bude konat herní turnaj s peněžními odměnami.

Společnost Five Colors Group (https://casual-esports.net/) začala vyvíjet online hry v roce 2012. Firma bude rozvíjet platformu elektronických sportů pro příležitostné hry, kde se mohou snadno účastnit všichni uživatelé chytrých telefonů. Tyto vyvíjené hry jsou první dovednostní hry pro chytré telefony, které mají certifikaci společnosti GLI, což je certifikační orgán pro software online her. Tato certifikace znamená, že hry jsou pro uživatele spravedlivé a bezpečné.

Hlavní vlastností našeho softwaru je oficiální certifikace pro online hry, která je rigorózně testována vládní agenturou. Pokud hry nemají tuto certifikaci, nastává problém, protože nemůžeme zjistit, zda program neobsahuje podvod atd. Hra, kterou jsme vyvinuli, však má vysokou úroveň bezpečnosti a spravedlnosti, což prokázal test provedený mezinárodním certifikačním orgánem.

Měna pro elektronické sporty, kterou lze na této neformální platformě pro elektronické sporty využívat, je nová kryptoměna "Five Colors Coin (FCC)". Je to snadno pochopitelná a užitečná poukázka, která vám umožňuje hrát hry s FCC, vyhrávat ceny s FCC a provádět výměny za jiné kryptoměny na burzách.

Vzhledem k tomu, že FCC se vydává jako rozšíření stávajícího obchodování a je kótována bez prvotní nabídky pro investory, neexistuje žádný investor, který by prodával současně s tímto prodejem. Proto lze očekávat, že poptávka po koupi bude současně s propagací přesvědčivě vysoká.

Dne 31. ledna (čtvrtek) byla kótována kryptoměna FCC a prvotní nabídka pro investory byla provedena na burzovní platformě kryptoměn CoinBene, která je na pátém místě podle celkového objemu transakcí. Provést prvotní nabídku pro investory na přední světové burzovní platformě kryptoměn CoinBene se podařilo vzhledem k obchodnímu obsahu, očekávaným úspěchům a tržním vyhlídkám společnosti Five Colors Group, díky čemuž kryptoměna získala důvěru burzy. Při prvotní nabídce pro investory je obtížné klamat a podvádět investory, nabídce je věnována náležitá péče, a proto ji můžete s důvěrou využít.

V současné době se elektronické sporty staly populárními na celém světě. Společnost Five Colors Group se rozhodla rozšířit příležitosti k účasti na herním turnaji nejen pro profesionální hráče, ale také pro širokou veřejnost. Proto 30. ledna na japonské konferenci Japan Block Chain Conference vydala neformální platformu pro elektronické sporty "s cenou" (beta verze) pro uživatele chytrých telefonů na celém světě, a uspořádala hru s peněžitou výhrou.

Cenu pro nejlepší výherce jsme rozdělili takto: za 1.místo 1 000 000 jenů, za 2.místo 500 000 jenů, za 3.místo 300 000 jenů (přepočteno na burzovní platformě CoinBene za kótovanou cenu 200 jenů).

Hry s peněžními odměnami se v budoucnu budou konat nepravidelně. Pokud se nyní zaregistrujete jako uživatel (https://casual-esports.net/auth/reg/regist.do), můžete si zdarma zahrát zkušební verzi s 500 hracími body.

Oficiální zahájení plánujeme na jaře, a pracujeme také na větším turnaji s peněžními výhrami pro celý svět. Buďte připraveni na další informace.

Zdrojovou verzi zprávy najdete na serveru businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20190131005278/en/

Kontakty

Five Colors Technologies Limited

Eugene Kei.

+852-2366-4777

Zdroj: Five Colors Technologies Limited

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2019 ČTK

24°C

Dnes je úterý 20. srpna 2019

Očekáváme v 21:00 19°C

Celá předpověď