Rok 2018 přinesl DELTĚ mnoho úspěchů a ocenění

foto Projektmanagement firma roku 2018 DELTA Ukrajina (Business developer manager D. Omelchuk; COO V. Berezhnaya)
Projektmanagement firma roku 2018 DELTA Ukrajina (Business developer manager D. Omelchuk; COO V. Berezhnaya)

Praha 10. ledna 2019 (PROTEXT) - Rok 2018 přinesl společnosti DELTA mnoho úspěchů a ocenění, říká jednatel největší projekční kanceláře na Vysočině, Erik Štefanovič. Zdařilé dokončení projektu administrativní budovy a rozsáhlé výrobní haly rakouského výrobce ENGEL v jihočeské Kaplici se získaným oceněním Bezpečná stavba roku, ojedinělé dvoudenní akce DELTA fórum, určené ryze pro zaměstnance skupiny DELTA v Lednicko-valtickém areálu, nezapomenutelná oslava 25. výročí DELTY na českém trhu v Praze, úspěšná prezentace na EXPO Real Mnichov, kolaudace ultra-nízkoenergetické kancelářské budovy EKOM v Piešťanech, získané ocenění Holzbaupreis za dřevostavbu IFA Tulln v Dolním Rakousku a mnoho dalšího přinesl rok 2018 společnosti DELTA, jež jako jedna z předních architektonických kanceláří nabízí klientovi kromě služeb architekta a projektanta také projektový management a celkové řízení stavebních projektů.

"DELTA Ukrajina vyhrává cenu 'Projekt Management Company of the Year' (společnost roku, zabývající se projektovým managementem)," toto prohlášení zaznělo 26. listopadu v ukrajinském hotelu InterContinental v Kyjevě při slavnostním večeru 4. ročníku EE PROJECT AWARDS 2018. Tato prestižní soutěž si dala za cíl vybrat a ocenit nejlepší projekty a firmy v oblasti nemovitostí z Kazachstánu, Ázerbájdžánu, Gruzie, Moldavska, Běloruska a Ukrajiny. Tradičně se nominují podniky v kategoriích: rozvojová firma, maloobchodník, makléřská firma, firma zabývající se projektovým managementem, architekti, obchod, právní kancelář a podnikové poradenství roku. Fórum organizoval ukrajinský Real Estate Club (URE Club). Letos bylo na cenu nominováno cirka 100 projektů a odborníků na trhu s nemovitostmi.

DELTA Ukrajina byla nominována v kategorii 'Firma zabývající se projektovým managementem' a tuto cenu vyhrála. "Rok 2018 uzavíráme tímto velkým úspěchem naší ukrajinské pobočky DELTA," uvedl spolumajitel projekční kanceláře DELTA, Erik Štefanovič. Co se týče celkového růstu a rozvoje celé skupiny firem DELTA, byly výsledky za rok 2018 velmi úspěšné. DELTA Ukrajina přesvědčila porotu na Ukrajině svými mimořádnými výsledky za roky 2017 a 2018, jež byly pro naši pobočku extrémně úspěšné. "DELTA Ukrajina podpořila, řídila nebo navrhla asi 30 projektů s celkovou plochou více než 300 000 m2. Tým DELTY zdvojnásobil své zdroje otevřením druhé kanceláře v Lembergu a rozšířil svůj horizont s projekty od Užhorodu až po Sjevjerodoneck." Jednatelka DELTA Ukrajina, Viktoriya Berezhnaya, se cítí být poctěna, že je součástí ceny EE Real Estate Awards 2018 a byla oceněna cenou od předních odborníků na trhu. Tento úspěch nám ukazuje, že jde DELTA na Ukrajině správnou cestou.

Na otázku, co přinese rok 2019 české DELTĚ, Štefanovič nastínil, že DELTA startuje pravděpodobně nejrozsáhlejší a nejmodernější BIM projekt v České republice pro jednu nejmenovanou německou společnost z oblasti automotive, aktivně pracuje na realizaci 10-ti patrového kancelářského komplexu DOCK 04 v Praze, jež se dočká svého dokončení v březnu 2020. V létě bude pod naším vedením slavnostně otevřeno nové nákupní centrum Galerie na Smetánce ve Vsetíně, kde je DELTA v roli projektového managera a koordinátora výstavby. "A samozřejmě nadále budeme podporovat proces digitalizace nejen prostřednictvím zavádění BIM do československých stavebních projektů. A rozhodně si zachováme svůj unikátní partnerský způsob řízení projektu založený na principu partnerské spolupráce všech zúčastněných stran, kterou aktivně podporujeme různě zaměřenými týmovými workshopy, čímž jsme v Čechách pověstní," uzavřel Erik Štefanovič, jednatel DELTA Česká republika a Slovensko.

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2019 ČTK

28°C

Dnes je pondělí 22. července 2019

Očekáváme v 5:00 16°C

Celá předpověď