Plzeň přivítá svatého Valentýna stylově - Valentýnským plesem

foto

Plzeň 9. ledna 2019 (PROTEXT) - Historicky první Valentýnský ples v Plzni se uskuteční 9. února ve velkém sále moderního borského Parkhotelu. Organizátoři připravili bohatý hudebně-taneční program, včetně tomboly, jejíž výtěžek bude poskytnut nadačnímu fondu Srdce pro Plzeň. Oslava svátku svatého Valentýna si u nás svoji pozici mezi oblíbenými dny stále buduje a právě Valentýnský ples chce přispět ke vzniku nové plzeňské plesové tradice a podpořit svátek všech zamilovaných.

„Nápad uspořádat Valentýnský ples nepřišel náhodou," říká Milena Kovácsová z pořádajícího sdružení MH - Happy Moments! "Víme, že Plzeň je město plesům nakloněné, lidé se tu rádi baví a podobná akce tu chyběla. Pak už stačilo se jen pustit do příprav."

Na plese vystoupí skvělí hudebníci a zpěváci. O předzpívání se postarají plzeňští Andílci, pěvecký sbor doprovázený zpěváky Pavlem Režným a Milošem Novotným. Swing naučí tančit skupina Black&Wait v čele s Markétou Čekanovou a Jiřím Bránským, dále zahrají King Swing pod vedením Milana Benedikta Karpíška a k tanci a poslechu Dance Band Plzeň. Slovem a svým neodolatelným šarmem provede večerem známý moderátor Honza Kovařík.

Místo konání bylo jasné od počátku - nový kongresový hotel Parkhotel, který má nejen odpovídající kapacitu, ale též potřebné zázemí a především špičkový servis a profesionální přístup k požadavkům pořadatelů.

Vstupenky jsou v prodeji na portále Plzeňská vstupenka: http://www.plzenskavstupenka.cz/cs/akce/18880-valentynsky-ples-plzen

- Ceny vstupenek (hlavní sál) od 200,- do 550,- Kč

- Parkování v ceně na velkém parkovišti před Parkhotelem

- Možnost ubytování v luxusních pokojích

Kontakt pro média:

Milena Kovácsová

Email: valentynskyplesplzen@gmail.com

https://valentynskyplesplzen.webnode.cz/

https://www.facebook.com/valentynskyplesplzen

Parkhotel Plzeň

U Borského parku 31

301 00 Plzeň

https://parkhotel-czech.eu

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2020 ČTK

20°C

Dnes je neděle 7. června 2020

Očekáváme v 11:00 18°C

Celá předpověď