Sphera získala společnost Petrotechnics pro vylepšení komplexních řešení provozních rizik

foto
Petrotechnics, a Sphera company

Chicago (USA) 8. ledna 2019 (PROTEXT/PRNewswire) - Společnost Sphera, největší světový poskytovatel softwaru pro integrované řízení rizik a informačních služeb se zaměřením na provozní riziko, ochranu životního prostředí a bezpečnost a správu produktů, oznámila akvizici společnosti Petrotechnics, předního světového dodavatele softwaru pro operační rizika pro nebezpečná průmyslová odvětví.

Společnost Petrotechnics sídlí v Aberdeen ve Skotsku. Společnost byla založena v roce 1989 a pomáhá zachovávat bezpečnost osob v nebezpečných průmyslových odvětvích, mimo jiné v ropném a plynovém průmyslu, chemickém průmyslu a na železnicích.

Řešení společnosti Petrotechnics pomáhají firmám vizualizovat a propojovat své operace, údržbu a procesy plánování pomocí softwaru na zmírnění rizika v první linii, který poskytuje systém bezpečnosti práce a funkce elektronických povolení k práci. Softwarová řešení společnosti jsou známa díky své výjimečné vizualizaci dat, konfigurovatelným pracovním tokům, snadno použitelnému rozhraní a analýzám a přehledu v reálném čase. Společnost Petrotechnics s desetiletími společných zkušeností nabízí také odborné služby svých vedoucích expertů.

„Akvizice společnosti Petrotechnics společností Sphera rozšiřuje naši základnu řešení operačních rizik pomocí digitalizačních a vizualizačních aplikací na operační úrovni s daty v reálném čase z průmyslových zařízení Internetu věcí," uvedl Paul Marushka, prezident a generální ředitel společnosti Sphera. „Tato akvizice vychází z našeho produktu SpheraCloud pro rozšíření našich řešení integrovaného řízení rizik, od identifikace rizik až po zmírnění rizika."

„Díky dlouholetým zkušenostem společnosti Sphera a plné angažovanosti v oblasti provozní dokonalosti bylo rozhodnutí společnosti Petrotechnics stát se součástí řady produktů a služeb společnosti Sphera snadné," uvedl generální ředitel společnosti Petrotechnics pan Phil Murray. „Kombinace softwaru s řešeními společnosti Sphera pomůže jak našim zákazníkům, tak i klientům společnosti Sphera zvýšit jejich schopnost zmírnit rizika v celosvětovém provozu."

Podmínky dohody nebyly zveřejněny.

O společnosti Sphera

Společnost Sphera je největším poskytovatelem softwaru pro integrované řízení rizik a informačních služeb se zaměřením na provozní rizika, ochranu životního prostředí a bezpečnost a správu produktů. Společnost Sphera za více než 30 let pokročila v oblasti dokonalosti provozu tím, že obsloužila více než 3 000 zákazníků a více než 1 milion individuálních uživatelů ve více než 70 zemích, aby vytvořila bezpečnější, udržitelnější a produktivnější svět.

O společnosti Petrotechnics

Společnost se sídlem v Aberdeenu ve Skotsku poskytuje softwarové a odborné poradenské služby, které pomáhají lidem v celé organizaci, aby mohli činit informovanější rozhodnutí a dosahovat provozní dokonalosti.

Kontakt:

Keith Woodward

312-796-7167

kwoodward@sphera.com

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2019 ČTK

29°C

Dnes je sobota 20. července 2019

Očekáváme v 21:00 26°C

Celá předpověď