Kavalan vstupuje do „Ginesance," nabízí dokonalý drink pro Nový rok

foto

Tchaj-pej (Tchaj-wan) 3. ledna 2019 (PROTEXT/PRNewswire) - První z řady ginů tchajwanského výrobce whisky je inspirován subtropickou bohatostí ostrova

Po skončení vánočního období by odpověď na perfektní nápoj mohla spočívat v osvěžujícím jemném a čistém ginu od uznávaného výrobce whisky Kavalan, který obsahuje jemnou směs šesti botanických výtažků.

Kavalan Gin (obsah alkoholu 40 % ABV v 70cl lahvi) je inauguračním ginem od výrobce tchajwanské whisky a celosvětovou distribuci dokončí v roce 2019. Dvojitě filtrovaný uhlím a třikrát destilovaný v tradičních měděných kotlech je vyroben ze stejného neuvěřitelně čistého sladového ječmene jako oceněná whisky Kavalan.

Kavalan Gin je první z nové série Kavalan Exquisite Gins pro globální distribuci.

Jeho bohatší a komplexnější profil a krémovitost v ústech činí Kavalan Gin dostatečně luxusním, aby byl ginem k popíjení, stejně jako součástí koktejlů.

Perfektní koktejl pro Nový rok rozšiřuje bohatost, chuť a kořenitost ginu Kavalan. Exotický drink „Cesta podél moře" vytváří skvělý okamžik, který můžete sdílet s přáteli nebo rodinou při každé příležitosti.

● Kavalan Gin - 50 ml

● Sherry Amontillado - 10 ml

● Suchý vermut Dolin - s dodatkem bambusového listu - 10 ml

● Kokosová voda - 10 ml

● Bitters z koriandru - 2 kapky

Generální ředitel společnosti Kavalan pan YT Lee řekl, že jeho první gin, vyrobený z botanických výtažků, vyvážil příchuť jalovce nádechem kyselého jablka, sladkého kumquatu a dalších citrusů, které přidávají hloubku s pižmovou guavou, sladkou karambolou a kořením.

„V tomto Novém roce chceme nabídnout nový ginový zážitek. Proto kromě tradičních botanických výtažků jalovce, anýzu a koriandru dáváme lidem ochutnat příchutě oblasti I-lan, domova palírny Kavalan, s kumquatovou kůrou, sušenou karambolou a výtažkem z dužiny červené guavy," řekl. „Tchaj-wan je království ovoce a samotná oblast I-lan je svěží a mokrá a nabízí své vlastní znamenité ovoce," řekl pan Lee. (1)

Mistr míchač Ian Chang řekl, že série Exquisite Gins bude procházet experimenty a inspirovat se chutěmi regionu působnosti palírny Kavalan na Tchaj-wanu. „Po více než deseti letech výroby whisky jsem chtěl vyzkoušet své dovednosti v oblasti v ginu a přispět k celosvětové renesanci ginu. Jsem velmi potěšen, že jsem vytvořil jedinečnou sérii, která reprezentuje palírnu Kavalan a region I-lan a zasílá srdečné pozdravy příznivcům ginu," řekl pan Chang.

Design láhve Ginu Kavalan vzdává hold svému vodnímu zdroji Sněžné hoře, s modrými skleněnými krystaly jalovce, které symbolizují pramenitou vodu z hor, zatímco čiré sklo nahoře představuje její transformaci do lahodně čistého ginu.

„Jemnost našich ginů, stejně jako naší whisky, se opírá o vodu bohatou na minerály, kterou získáváme z pramenů Sněžné hory, takže je vhodné, abychom ji připomínali, stejně jako jalovec ginu na láhvi," řekl pan Chang.

Palírna Kavalan se opět v letošní Výroční barové zprávě pro rok 2019 společnosti Drinks International ukázala jako silný favorit barů. V této anketě hlasují barmani, manažeři a majitelé barů na celém světě. (2)

Informace o produktu

V srdci inauguračního Ginu Kavalan je nejvzácnější destilát ze sladovnického ječmene, vyrobený z nejčistšího vodního zdroje na Tchaj-wanu a třikrát destilovaný v německých kotlích palírny Kavalan, aby v ústech vytvářel luxusní jemnou příchuť. Tento tchajwanský gin s elegantním výrazem přírodního bohatství, které se nachází v úrodné, subtropické oblasti palírny Kavalan, obsahuje šest speciálně vybraných botanických výtažků, 100% přírodních, včetně chutného kumquatu, sladké karamboly a sladké dužiny červené guavy, které tomuto výjimečně jemnému ginu dodávají lahodnou aromatickou komplexnost.

Chuťová charakteristika

● Barva - čirá

● Vůně - osvěžující a elegantní. Jemné aroma jalovcových bobulí, měkkého anýzu a vůní koriandru rozkvétají a rozvíjí se do bujnosti chutného kumquatu a citrusového pomerančového zakončení.

● Chuť na patře - bohatá, příjemně sladká, dlouhá a plná. Hustá krémovitost obklopuje jazyk a uvolňuje výraznou sladkost dužiny červené guavy, karamboly a chutného kumquatu, dokonale vyvážená výbuchem osvěžujících citrusů.

● Zakončení - elegance a trvalá ovocnost, která definuje tento jemný, čistý gin.

O palírně Kavalan

Palírna Kavalan v okrese I-lan je na Tchaj-wanu průkopníkem umění single malt whisky od roku 2005. Whisky Kavalan zraje v intenzivní vlhkosti a horku a k její kvalitě přispívají také mořské a horské vánky a pramenitá voda ze Sněžné hory, jež společně přispívají k charakteristické krémovitosti whisky Kavalan. Palírna se jmenuje po starém označení pro okres I-lan a využívá čtyřicetileté zkušenosti své mateřské společnosti King Car Group v oblasti výroby nápojů. Získala již více než 280 zlatých nebo vyšších ocenění na nejkonkurenčněji obsazených soutěžích v oboru a je dostupná ve více než 70 zemích. Více informací na www.kavalanwhisky.com

Poznámky pro redaktory:

1. Lokálně inspirované botanické výtažky, 100% přírodní:

Rozsáhlá tropická a subtropická krajina na celém ostrově umožňují pěstování bohaté rozmanitosti ovoce a rostlin. 100% přírodní botanické výtažky namíchané do Ginu Kavalan byly inspirovány následujícími místními odrůdami z „Království ovoce":

● Kumquatová kůra - Osvěžující kyselost jablka vyvážená sladkostí

Region I-lan je proslulý svými kumquaty, které se v mandarínské čínštině překládají jako „Zlaté pomeranče". Je větší než hroznové víno, kousnutí do kumquatu přináší silnou příchuť kyselosti jablka a sladké citrusové chuti. Kyselost pochází z dužiny a sladkost z kůry, na rozdíl od jiných citrusových plodů.

● Sušená červená guava - sladká, pižmová vůně

Tchaj-wan je jedním z největších světových producentů guavy, což je jemné a sladké ovoce se zeleným nebo žlutým povrchem. Oblast I-lan je známá pro jeho měkkou odrůdu s červenou dužinou, která je božsky sladká a rozplývá se v ústech.

● Sušená karambola - Ovocná sladkost, která stimuluje vaši chuť k jídlu

Tchajwanské karamboly jsou větší a šťavnatější než jiné odrůdy. S nádechem ananasu a citrusových plodů je rozeznávána podle pěti „žeber", které při překrojení vytvářejí hvězdicovitý tvar. Tchajwanské karamboly jsou pěstovány v celé zemi ve sladkých a kyselých odrůdách a staly se symbolickým ovocem Tchaj-wanu.

2. Ve výroční barové zprávě společnosti Drinks International pro rok 2019 se palírna Kavalan umístila jako 4. nejpopulárnější výrobce (podle požadavků zákazníků barů) a 5. nejlépe prodávaná značka v kategorii světové whisky.

Kontakt pro média:

Kellie Du

886-3922-9000 #7165

kellie@kingcar.com.tw

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/803395/Kavalan.jpg

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2019 ČTK

28°C

Dnes je pondělí 22. července 2019

Očekáváme v 5:00 16°C

Celá předpověď