Mezinárodní kongresové a výstavní centrum Zhuhai urychluje svůj rozvoj jako „Moderní výstavní komplex v regionu delty Perlové řeky"

foto

Peking 2. ledna 2019 (PROTEXT/PRNewswire) - Čest „Nejkonkurenceschopnějšího kongresového a výstavního centra Číny v roce 2018" získalo na slavnostním předávání cen CMIC 7. - 8. prosince v Pekingu Mezinárodní kongresové a výstavní centrum Zhuhai, které je dceřinou společností holdingu Zhuhai Huafa Modern Service Klc Holdings Ltd. CMIC je sponzorováno Výborem pro rozvoj cestovního ruchu v Pekingu a Asociací organizace výstav a konferencí v Číně.

Mezinárodní kongresové a výstavní centrum Zhuhai se stalo ve svém oboru silným hráčem. Během posledních čtyř let své existence získalo mnohá čestná ocenění: Ocenění pěti zlatých hvězdiček za vynikající výstavní místa, ocenění za Nejlepší konferenční hotel (centrum), Jednoho z deseti nejlepších čínských výstavních center ve výstavním průmyslu, Nejvlivnějšího výstavního komplexu atd. Mezinárodní konferenční a výstavní centrum Zhuhai se díky svým výsledkům stalo nejkonkurenceschopnějším výstavním komplexem v jižní Číně.

Mezinárodní konferenční a výstavní centrum Zhuhai, které v posledních letech vykázalo pozoruhodný vývojový trend v oblasti kvality, představuje výstavní plochy o rozloze 30 000 m2, banketové sály o ploše 4 500 m2, 45 konferenčních místností s pokročilým zařízením ve flexibilních kombinacích, špičkové cateringové služby pro deset tisíc lidí, stejně jako vysoce kvalitní obsluhu výstav a krásné zážitky díky své poloze na pobřeží. Centrum od svého otevření v roce 2014 přilákalo 3 miliony vystavovatelů a hostů a zorganizovalo více než 110 výstav a aktivit; více než 2 600 recepcí, kde setkání s více než 1000 účastníky tvořila 40 % z celkového počtu; 1800 rautů.

S oficiálním otevřením mostu Hongkong-Zhuhai-Macao a výstavbou oblasti delty Perlové řeky bude centrum jistě usilovat o svůj další rychlý rozvoj. S cílem stát se významným „moderním výstavním komplexem v oblasti delty Perlové řeky" v Číně bude několik příštích let Mezinárodního kongresového a výstavního centra zajisté fascinujících a produktivních.

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/802326/ZHUHAI_building.jpg

KONTAKT: Wen Daimo, wendaimo@zhuhaicec.com; Xie Binglin, +86-137-5002-7172, xiebinglin@zhuhaicec.com

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2020 ČTK

20°C

Dnes je neděle 7. června 2020

Očekáváme v 11:00 18°C

Celá předpověď