Hotel Sheraton Zhuhai přivítá rok 2019 po roce 2018 plném ocenění

foto

Ču-chaj (Čína) 30. prosince 2018 (PROTEXT/PRNewswire) - Díky silné podpoře společností Huafa Group a Huafa Hotel Management Co., Ltd. a dlouhodobé podpoře a pomoci různých partnerských společností, zpravodajských médií, společností pro plánování konferencí, firem pro styk s veřejností, e-komerčních a online partnerů a cestovních agentur získal nedávno hotel Sheraton Zhuhai několik ocenění, což je pro něj čest a radost, kterou chce sdílet se všemi v poděkování za jejich podporu.

Každoroční ocenění hotelu s prvotřídními konferenčními službami

Hotel Sheraton Zhuhai získal v září tohoto roku za vynikající vybavení a vysoce kvalitní služby každoroční ocenění hotelu s prvotřídními konferenčními službami od aliance New Media Alliance, která se skládá z agentur Toutiao, Tencent, Baidu, Netease, Sina, Sohu a dalších médií. Hotel Sheraton Zhuhai nikdy nezapomene na své základní poslání: posouvat se vpřed, neustále inovovat své služby, zlepšovat servisní zázemí a poskytovat svým významným hostům lepší a lepší zážitky z konferencí.

Ocenění nejlepšího konferenčního hotelu

Dne 10. října 2018 se v Šanghaji uskutečnilo již desáté výroční slavnostní předávání cen agentury City Traveler, kde hotel Sheraton Zhuhai získal ocenění nejlepšího konferenčního hotelu v tématu Desátého výročí městského cestovního ruchu za své vynikající konferenční zařízení a individuální služby. Toto ocenění není pouze uznání trhu za kvalitu hotelových konferenčních služeb, ale také oslavou nepřetržitého úsilí a bezvadného výkonu zaměstnanců hotelu v jejich každodenní práci. Hotel Sheraton Zhuhai bude i nadále přispívat hotelovému průmyslu novou energií a bude přinášet stále lepší služby cestujícím obchodníkům, kteří projdou jeho dveřmi.

Každoroční doporučení čínské restaurace

Závěrem, koncem listopadu dosáhla legendární čínská restaurace Yue, která se nachází v nádherném prostředí hotelu Sheraton Zhuhai, pocty Každoročního doporučení čínské restaurace od agentury Target, jednoho z autoritativních recenzentů restaurací v Číně. Čínská restaurace Yue, která představuje umělecké spojení klasické čínské architektury a zahradních prvků s elegantní čínskou poezií a kaligrafií, zve hosty, aby si zde vyzkoušeli chutě čtyř ročních období, a to s výhledem na krásy Macao přes prosklené stěny.

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/802783/ZHUHAI_HUA_FA_award_1.jpg

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/802784/ZHUHAI_HUA_FA_award_2.jpg

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/802785/ZHUHAI_HUA_FA_award_3.jpg

Kontakt: James Zhao, +86-18575638028, jameswen.zhao@sheraton.com

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2019 ČTK

27°C

Dnes je pátek 19. července 2019

Očekáváme v 11:00 25°C

Celá předpověď