Kryptosměnárna OKEx zavádí produkt Perpetual Swap, čímž zdokonaluje nabídku svých derivátů

foto

Soul (Jižní Korea) 3. prosince 2018 (PROTEXT/PRNewswire) -

OKEx, přední světová burza pro obchodování s digitálními aktivy se sídlem na Maltě dnes oznámila zavedení zcela nového derivátového produktu Perpetual Swap, čímž učinila velký krok k doplnění své nabídky kryptografických finančních produktů. S novým přírůstkem mohou nyní uživatelé platformy OKEx provádět trvalé swapy, termínované a spotové obchody s marží a pákovým efektem na jednom místě. Trvalé swapové obchodování bude oficiálně k dispozici na platformě OKEx od 11. prosince 2018 v 01:00 hod (GMT + 9).

Perpetual Swap je virtuální peer-to-peer derivát vyvinutý burzou OKEx, který umožňuje obchodníkům spekulovat o pohybu cen digitálních aktiv, jako je Bitcoin. Jeho mechanismus je velmi podobný termínovému kontraktu, ale bez vypršení platnosti a k vypořádání dochází denně. Každá swapová smlouva má pomyslnou hodnotu 100 USD v ekvivalentu BTC. Uživatelé mohou zaujmout dlouhou pozici, aby profitovali z nárůstu ceny digitálního aktiva, nebo krátkou pozici, aby profitovali z poklesu ceny digitálního aktiva s pákovým efektem až 100:1.

Perpetual Swap burzy OKEx má ve srovnání s termínovanými obchody následující vlastnosti:

● Bez vypršení - pozice mohou být drženy neomezenou dobu

● Jsou obchodovány přesně podle referenčního indexu - na rozdíl od termínovaných obchodů, které jsou normálně obchodovány za cenu odlišnou od spotového trhu

● Finanční páka - 1-100:1

● Sleduje cenu spotového trhu pomocí mechanismu financování

Kromě toho mohou uživatelé využívat výhod, včetně:

● Mechanismu Mark Price (férové ceny), který předchází nepotřebné likvidaci pozic

● Nižších poplatků za transakce oproti jiným podobným produktům na trhu

● Rychlého vypořádání - swapy jsou vypořádány denně, zisky je možné vybírat denně

● Systému částečné likvidace pozic - minimalizace dopadu na trh během nucené likvidace

● Systém vícestupňové marže umožňuje obchodníkům přizpůsobit svou úroveň pákového efektu podle míry tolerovaného rizika a podmínek na trhu

Lennix Lai, ředitel finančního trhu kryptoburzy OKEx, uvedl: „Toto představuje pro OKEx klíčový milník. Zavedení produktu trvalého výměny (perpetual swap) ukázalo náš trvalý závazek vybudovat kompletní finanční ekosystém na blockchainu a kryptografii. Díky nové nabídce si mohou investoři a obchodníci vybrat produkty, které nejlépe odpovídají jejich obchodním a hedgingovým strategiím. Nicméně bychom chtěli našim uživatelům připomenout, že vzhledem k jejich vysoce pákové povaze jsou strategie pro kontrolu rizik při jejich obchodování stejně důležité."

Další podrobnosti o produktu OKEx Perpetual Swap naleznete zde.

O kryptoburze OKEx

OKEx je přední světová burza digitálních aktiv, která globálním obchodníkům s blockchainovou technologií nabízí služby obchodování s digitálními aktivy, jako je obchodování s tokeny, termínovanými obchody, a tracker indexů. V současné době nabízí burza více než 400 párů tokenů a termínovaných obchodů, které uživatelům umožňují optimalizovat své strategie. Platforma poskytuje bezpečné, spolehlivé a stabilní prostředí pro obchodování s digitálními produkty, které slouží milionům zákazníků z více než 100 zemí.

Sledujte OKEx na:

Twitteru: https://twitter.com/OKEx

Facebooku: https://www.facebook.com/okexofficial

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/okex

Telegramu: https://t.me/okexofficial_en

Webových stránkách: https://www.okex.com

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/738615/OKEx_Logo.jpg

KONTAKT: OKEx, Jennifer Chow, Jennifer.chow@okex.com, +852-9074-4908

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2019 ČTK

25°C

Dnes je pondělí 17. června 2019

Očekáváme v 9:00 20°C

Celá předpověď