Společnost LONGi Solar byla 30. listopadu 2018 ve zprávě New Energy Finance agentury Bloomberg jmenována nejdůvěryhodnějším výrobcem modulů nejvyšší věrohodnosti ve 4. čtvrtletí roku 2018

foto PV Projekt LONGi Solar
PV Projekt LONGi Solar

Si-an (Čína) 1. prosince 2018 (PROTEXT/PRNewswire) -

- Společnost LONGi splnila ve vybrané skupině solárních výrobců kritéria nejvyšší věrohodnosti zprávy BNEF

- Společnost DNV-GL uznala ve svém žebříčku spolehlivosti PV modulů za rok 2018 společnost LONGi jako "Nejlepšího výrobce"

- Společnost LONGi se umístila jako finančně nejstabilnější solární výrobce v Asii a druhý na světě

Kritéria zprávy BNEF (financování nových energií) agentury Bloomberg vyžadují, aby výrobci modulů nejvyšší věrohodnosti (Tier 1) dodávali své vlastní značky a vlastní výrobky pro šest různých projektů, které za poslední 2 roky překračují celkový výkon 1,5 MW a byly financovány šesti různými bankami. Navíc výrobci z Číny, Indie a Turecka podléhají přísnějšímu předpisu, které vyžaduje, aby byl projekt bez rekurzu, což znamená, že banka přebírá riziko pro případ selhání modulů. Společnost LONGi splnila všechna kritéria a je společně pátá v seznamu, pokud jde o vlastní výrobní kapacitu.

"Jsme velmi potěšeni, ale samozřejmě ne překvapeni, že jsme ve zprávě BNEF byli jmenováni dodavatelem nejvyšší věrohodnosti," řekl Li Wenxue, prezident společnosti LONGi Solar. "Důsledné plnění a překonávání požadavků na bankovnictví pro celou řadu investorů je pro každého vážného výrobce nezbytné, zejména proto, že společnost LONGi se snaží rozšiřovat svůj mezinárodní dosah."

Zpráva také aktualizovala poměr výrobců solárních modulů Altman-Z, který měří finanční zabezpečení společnosti. Zkouška předpovídá pravděpodobnost, že v příštích dvou letech dojde k bankrotu. Společnost LONGi byla označena jako nejbezpečnější společnost v Asii a druhá ze všech solárních výrobců na světě.

Zatímco je zpráva BNEF Tier 1 a poměr Altman-Z silným ukazatelem bonity výrobce, kvalita a spolehlivost vyžadují jiná měřítka. Ve své čtvrté výroční Zprávě o spolehlivosti FV modulů v roce 2018 jmenovala agentura DNV GL společnost LONGi Solar „Nejlepším výrobcem" pro spolehlivost modulů. Ocenění agentury DNV GL jsou založeny na 4 přísných laboratorních testech spolehlivosti FV modulů, které se skládají ze zkoušek tepelného cyklu, vlhkého tepla, dynamického mechanického zatížení a potenciální degradace. Společnost LONGi Solar získala ocenění "Nejlepšího výrobce" ve všech čtyřech kategoriích testů.

Foto: https://mma.prnewswire.com/media/792019/LONGi_Solar.jpg

Logo: https://mma.prnewswire.com/media/781516/LONGi_Solar_Logo.jpg

KONTAKT: Claire Wu, +86-18149380852

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2019 ČTK

25°C

Dnes je pondělí 17. června 2019

Očekáváme v 9:00 20°C

Celá předpověď