Smartphony HONOR dominovaly víkendovým prodejům Black Friday v Evropě, na Blízkém východě a v USA

foto

Peking (Čína) 1. prosince 2018 (PROTEXT/PRNewswire) -

Úctyhodný meziroční nárůst tržeb o 250 % oproti roku 2017 v panevropských regionech.

Poptávka po smartphonech HONOR dosáhla nových rekordů, na Amazonu a Neweggu v USA byly kompletně vyprodány.

HONOR, přední e-značka smartphonů, zaznamenala o víkendu Black Friday a v pondělí Cyber Monday impozantní prodejní výkon v Evropě, na Blízkém východě a v USA, přičemž produkty HONOR byly na vrcholu seznamu bestsellerů Amazonu ve Francii, Německu, Itálii a Velké Británii.

Letošní čísla ukazují pozoruhodný meziroční nárůst tržeb během víkendu Black Friday a pondělka Cyber Monday v panevropských zemích, a to o 250 % oproti roku 2017, přičemž prodej ve Španělsku narostl až o 300 %.

HONOR 9 Lite byl nejprodávanějším smartphonem online v cenové kategorii 150-200 EUR se zvláštními nabídkami u všech mobilních telefonů, zatímco HONOR 10 se umístil na seznamu Amazon Top 10 pro prodeje víkendu Black Friday. Oba rekordy prokazují, že inteligentní telefony značky HONOR jsou stále více oblíbené u zákazníků po celé Evropě.

Mezitím v USA dosáhla poptávka po telefonu HONOR View 10 nového vrcholu, kdy byl během akčního prodeje Black Friday zcela vyprodán na Amazonu a Neweggu a zaznamenal pozoruhodný nárůst prodeje na Blízkém východě. Během víkendu Black Friday se značka HONOR zařadila na 1. místo v kategorii telefonů ve všech prodejních kanálech ve Finsku, zatímco v České republice dosáhl celkový prodej smartphonů HONOR ve srovnání s rokem 2017 růstu o 200 %, přičemž prodeje telefonu HONOR 10 vzrostly meziročně o 300 %. Hra HONOR Play zaznamenala v průběhu víkendu Black Friday 500% nárůst tržeb v Polsku a během dvou hodin byla zcela vyprodána v obchodech Euronet, X-kom a Media Expert a dosáhla celkového růstu tržeb o 150 %.

Se všemi skvělými nabídkami smartphonů značky HONOR se v této sezoně našlo něco pro každého. Nové telefony HONOR 8X se ukázaly být nejlepším novým modelem, který si udržel první místo mezi novými produkty na Amazonu v Německu a od globálního představení v říjnu se staly nejlépe online prodávanými telefony[1] ve Francii. V Rusku je nyní HONOR 8X nejprodávanějším smartphonem online a překonal tak prodej svého předchůdce HONOR 7X s nárůstem o 500 %.

Tyto výsledky ukazují na pokračující růst značky HONOR v uplynulém roce a rostoucí popularitu jejích modelů s technologií AI, jako je HONOR 10, s jeho předním AI duálním fotoaparátem a skleněným zadním krytem 3D s úžasným nano-optickým povrchem, a hra HONOR Play, která nabízí zážitek z her 4D s technologií GPU Turbo a rozpoznáváním v reálném čase, a dokonce i HONOR 8X, jehož špičková technologie a přijatelná cena z něj udělala vítěze této sezony.

"Jsem rád a vděčný za podporu, kterou jsme během letošního prodeje Black Friday od spotřebitelů obdrželi. Tyto nejnovější prodejní rekordy jsou pro značku HONOR úspěšným ukončením roku a těšíme se na další rok rychlého růstu v roce 2019. S pokračujícím úsilím v oblasti inovativních technologií a špičkového designu produktů budeme i nadále poskytovat nejlepší smartphony s nejlepším možným uživatelským zážitkem pro všechny spotřebitele na celém světě," řekl George Zhao, prezident společnosti HONOR.

[1] Podle zprávy GFK, W41 2018

O značce HONOR

HONOR je přední světovou značkou smartphonů, která je součástí skupiny Huawei. Tato značka vznikla s cílem naplnit slogan "Pro statečné" (For the Brave) a snaží se uspokojovat potřeby generace z přelomu tisíciletí prostřednictvím nabídky výrobků optimalizovaných pro internet, které svým uživatelům nabízejí skvělé možnosti, podporují akčnost a kreativitu a umožňují jim plnit si své sny. Díky tomu se značka HONOR odlišuje od ostatních a sama naplňuje svůj slogan statečnosti v tom smyslu, že podniká kroky potřebné k zavádění nejnovějších technologií a inovací pro své zákazníky.

Více informací naleznete na webových stránkách www.hiHONOR.com nebo nás sledujte na:

https://www.facebook.com/HONORglobal/

https://twitter.com/HONORglobal

https://www.instagram.com/HONORglobal/

https://www.youtube.com/c/HONORofficial/

Foto: https://mma.prnewswire.com/media/792090/Top_Selling_Smartphone_Brand_on_Black_Friday.jpg

KONTAKT: Frankie Lau, +852-29635690, frankie.lau@bm.com

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2019 ČTK

25°C

Dnes je pondělí 17. června 2019

Očekáváme v 9:00 20°C

Celá předpověď