Společnost Hengtong dodala do Chile podmořské optické kabely o celkové délce 3 000 km, uspořádala slavnost na oslavu dodání 10 000 km kabelů do zahraničí

foto

Su-čou (Čína) 30. listopadu 2018 (PROTEXT/PRNewswire) -

Dne 26. listopadu 2018 se v Čchang-šu v provincii Ťiang-su konalo slavnostní vyhlášení „Dodání podmořských optických kabelů Hengtong o délce 10 000 km do zahraničí", které oslavovalo úspěch společnosti Hengtong ve výrobě a dodávce téměř 3000 km podmořských optických kabelů v rámci projektu asociace FOA do Chile a dosažení zámořských dodávek podmořských optických kabelů o celkové délce 10 000 km. Toto řadí společnost Hengtong jako první na světě, a to jak v oblasti kapacity, tak i dodávkách na domácím trhu s podmořskými optickými kabely. Jedná se o mezník v čínském průmyslu podmořských kabelů a zdůrazňuje dynamiku čínského vývoje v oblasti mezinárodních oceánských komunikací.

Společnost Hengtong vydala 26. listopadu také řadu nových produktů včetně montážních stanic podmořského vybavení, stereofonního inteligentního systému pro sledování kotev, dvoustupňových kompozitních kabelů pro použití u varovných sítí pro prevenci námořních katastrof, systému monitorování životního prostředí pro přístavy a nábřežní hráze, stejně jako podvodní systém monitorování při výrobě ropy a plynu, které demonstrují technologii, kvalitu a možnosti v oblasti výroby a dodacích kapacit společnosti Hengtong.

Při realizaci globálních připojení hraje podmořský kabel klíčovou roli v globální podmořské komunikaci a energetickém propojení. V uplynulých pěti letech vybudovala společnost Hengtong přední světovou výzkumnou a vývojovou základnu pro výrobu podmořských optických kabelů, včetně systémové integrace, zkušebního centra a přístavního kabelážního systému, díky čemuž se stala jednou z předních společností v oblasti podmořských optických kabelů jak doma, tak i v zahraničí.

Qian Jianlin, výkonný prezident společnosti Hengtong Group, uvedl, že společnost Hengtong se zavázala vytvořit podmořský dodavatelský řetězec integrující produkt, inženýrství a provozní služby s cílem podpořit realizaci iniciativy Jednoho pásu a jedné cesty a přispět ke globálnímu propojení.

O společnosti Hengtong

Společnost Hengtong je globálním poskytovatelem služeb informačních a energetických sítí, který nabízí různé druhy kabelů, včetně kabelů optických, napájecích, mořských a příslušenství.

Po více než 20 letech vývoje má nyní společnost Hengtong 10 výrobních závodů působících v Číně, Evropě, Jižní Americe, Jižní Africe, jižní Asii a jihovýchodní Asii. Stejně tak prodejní kanceláře ve více než 30 zemích a oblastech po celém světě dodávají výrobky a služby do více než 140 zemí.

Dodržování inovací a společenské odpovědnosti je hlavním posláním společnosti Hengtong. Společnost Hengtong zavádí a přechází na inteligentní výrobu, aby se stala jedním z nejpokročilejších výrobců kabelů na světě.

Webové stránky:

http://www.hengtonggroup.com/en/

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/790679/Hengtong_submarine_cable.jpg

KONTAKT: Qian Cuihong, +86-13013795273

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2019 ČTK

25°C

Dnes je pondělí 17. června 2019

Očekáváme v 9:00 20°C

Celá předpověď