Nejlepší kávovary podle portálů Rankito.cz a Voudes

Praha 29. listopadu 2018 (PROTEXT) - Kávovar se může stát vynikajícím a moderním dárkem pro každého milovníka kvalitní a čerstvé kávy. V tomto článku se zaměříme na mini recenze kávovarů, a to hned těch nejlepších, které vybraly portály Rankito.cz a Voudes. Při výběru tohoto dokonalého pomocníka můžete využít i slevový kód na Mall. Jednotlivé modely lze ve vybraných internetových obchodech zakoupit i se slevovými kódy.

Automatický kávovar Jura Impressa E6

Jura Impressa E6 disponuje revoluční technologií, která umožňuje vynikající kávu s nejintenzivnější chutí a úžasným aroma, které provoní celý domov. Tajemství tohoto automatického kávovaru spočívá v přípravě kávové speciality.

Je vybaven vodním filtrem CLARIS Smart, který chrání kávovar před vodním kamenem. Odstraňuje z vody látky, které by mohli mít negativní vliv na přípravu kávy.

Jednoduché ovládání

Model Jura Impressa E6 je vhodný pro všechny, kteří svou voňavou kávu mají rádi rychle připravenou. Disponuje velice jednoduchým ovládáním. Obsahuje tlačítka pro výrobu kávy, espressa a mléčné pěny. Vše je umístěno na přední straně přístroje.

Technické parametry

- objem vodní nádržky: 2 l

- frekvence: 50 Hz

- hmotnost: 9,8 kg

- šířka: 28 cm

- výška: 35 cm

- hloubka: 44 cm

Moderní technologie a funkce

- vodní filtr CLARIS Smart

- technologie jemné pěny

- programovatelný objem vody

- barevný TFT displej

Výhody

Mezi výhody patří moderní design, který bude vynikat v jakékoliv kuchyni. Disponuje také velice jednoduchým ovládáním, kompaktními rozměry, dokonalou vůní a vynikající kávou.

Automatický kávovar DeLonghi Eletta ECAM 45.760

DeLonghi Eletta ECAM 45.760 je elegantní automatický kávovar, který vám připraví jakoukoliv kávu. Především se jedná o lahodné Cappucino a Latte macchiato. Disponuje tím, že si můžete sami nastavit ideální jemnost a velikost kávy, teplotu vody a poměr mléka a kávy. Kávovar si dokonale poradí s mletou i zrnkovou kávou. Nabízí také funkci nahřívání šálků.

Moderní technologie

Moderní technologie nabízí mnoho užitečných funkcí. Při každém zapnutí a vypnutí se propláchne, dále můžete nainstalovat vodní filtr, nastavit si úsporu energie a tvrdost vody. Kávovar obsahuje také kávovou sedlinu, která vám umožní až 14 šálků kávy. Milovníci kávy jistě ocení i funkci moje káva. Tato funkce vám umožní uložit do paměti vámi milovanou kávu.

Technické parametry

- objem vodní nádržky: 2 l

- příkon: 1 450 W

- výška: 36 cm

- šířka: 26 cm

- hloubka: 46 cm

Výhody

- mléčný systém

- nahřívání šálků

- nastavení množství vody a kávy

- příprava dvou šálků najednou

Pákový kávovar DeLonghi EC 685

DeLonghi EC 685 je elegantní kávovar pro přípravu prvotřídní kávy, cappuccina s lahodnou pěnou či latte macchiato. Jedná se o velice praktického a výkonného pomocníka, který se hodí do každé domácnosti. Disponuje elektronickým ohřevem vody, nastavitelnou velikostí kávy a kvalitní konstrukcí. Tento model dále zaujme svou matnou povrchovou úpravou, celokovovým tělem a moderním designem.

Moderní technologie a funkce

Mezi moderní technologie a funkce patří nastavení teploty vody, doba samotného vypnutí a autodiagnostikou při zapnutí kávovaru. Jakmile je tento pomocník připraven k provozu, dvě tlačítka zůstanou rozsvícena. Kávovar vám zajistí i perfektní pěnu. Pákový kávovar DeLonghi je nabízen v červeném, černém, bílém a stříbrném provedení.

Technické parametry

- objem vodní nádržky: 1 l

- šířka: 15 cm

- výška: 30 cm

- hloubka: 33 cm

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2019 ČTK

25°C

Dnes je pondělí 17. června 2019

Očekáváme v 9:00 20°C

Celá předpověď