Společnost Watts Miners uvádí na trh nejvýkonnější zařízení na těžbu kryptoměn

foto

New York (USA) 3. srpna 2018 (PROTEXT/BusinessWire) - Společnost Watts Miners (www.wminers.com) dnes oznamuje, že bude i nadále významnou značkou na prosperujícím globálním trhu těžby kryptoměn. Společnost nedávno uvedla tři minery (zařízení na těžbu, pozn. překl.) kryptoměn s bezprecedentní hodnotou hashrate ve svém odvětví. Všechny tyto minery byly vyvinuty pomocí pokročilé čipové technologie ASIC, a každý z nich lze používat na miny Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Monero, a Dash. Tyto snadno použitelné minery se staly známými díky své schopnosti poskytnout úplnou návratnost investic do jednoho měsíce.

Ačkoli je těžba kryptoměn v dnešní době pro mnoho nadšenců v oboru kryptografie samozřejmostí, vytváření rychlých a zajištěných zisků z těžby nebylo nikdy snadným procesem. Kromě toho, potenciál generování zisků minerů mohou značně negativně ovlivnit vysoké počáteční výdaje, náklady na elektřinu a obtížnost těžby. Společnost Watts Miners tato omezení vyřešila vytvořením multi-algoritmových minerů s mimořádně vysokými hodnotami hashrate a nízkou spotřebou energie.

Pro čtenáře, kteří nejsou obeznámeni s pojmem hashrate: je to výkon nástroje na těžbu kryptoměny. Vyšší hodnota hashrate znamená, že je k dispozici vyšší výkon pro spouštění a řešení různých algoritmů těžby spojených s vytvářením nové kryptoměny jako odměny za umožnění transakcí v síti.

"Naším cílem bylo nejen vytvoření nejlepších minerů, které se snadno používají, ale také zajistit našim zákazníkům nejlepší návratnost investic," řekla Nancy Lopezová, finanční ředitelka společnosti Watts Miners. "Dnes jsme hrdí na to, že můžeme oznámit, že naše nástroje pro těžbu jsou v tomto odvětví ze všech nejlepší, pokud jde o výkon, efektivitu a ziskovost."

Níže jsou uvedeny některé z nejatraktivnějších vlastností nových minerů kryptoměn od společnosti Watts Miners.

● Mimořádně vysoká hodnota hashrate, až 1000 TH/s pro Bitcoin, 200 GH/s pro Litecoin, 28 GH/s pro Ethereum, 6,8 TH/s pro Dash a 1200 KH/s pro Monero

● Nízká spotřeba energie 800 W ± 10 %, 1200 W ± 10 % a (1200 W ± 10 %) x 4 pro tyto tři produkty

● Provozní teplota 10 °C až 45 °C

● Hluk méně než 45 dB

● Originální bezhlučný vodní chladicí systém Watts Miners

● Trvanlivost, více než 70 000 hodin nepřetržitého výkonu

● Přizpůsobitelné řešení pro velké těžební farmy

● Možnost instalace v obytných oblastech

Chcete-li se dozvědět více o společnosti Watts Miners a jejím rozšířeném sortimentu produktů, navštivte stránky https://wminers.com.

O společnosti Watts Miners: Watts Miners je výrobce vysoce kvalitních minerů (nástrojů na těžbu kryptoměn), které poskytují extrémně vysokou hodnotu hashrate při nízké spotřebě energie. Tým společnosti se skládá z několika špičkových profesionálů z renomovaných organizací, jako například Samsung, Microsoft, IBM a mnoho dalších. Společnosti má sídlo v New Yorku, a v současné době provozuje výrobní závody v USA, Německu, Číně a Rusku.

Kontakt na společnost

Watts Miners

1740 Broadway 14th Floor

New York, NY 10019

www.wminers.com

Tel.: 929-220-9148

Tel.: 929-220-1825

info@wminers.com

Kontakt pro firemní komunikaci

CryptoCurrencyWire

1324 Lexington Ave.

New York, NY 10128

www.CryptoCurrencyWire.com

Tel.: 212-418-1217

Editor@CryptoCurrencyWire.com

Zdrojovou verzi této zprávy najdete na serveru businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20180801005874/en/

Kontakty:

Watts Miners Inc.

Nancy Lopez

929-220-9148

929-220-1825

nancy@wminers.com

Zdroj: Watts Miners

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

(BW)

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2018 ČTK

10°C

Dnes je středa 24. října 2018

Očekáváme v 3:00 12°C

Celá předpověď