MIM Software Inc. bude spolupracovat se společností Radialogica pří výpočtu dávkování metodou Monte Carlo

foto

Cleveland (USA) 31. července 2018 (PROTEXT/PRNewswire) - Společnost MIM Software Inc., přední světový poskytovatel softwaru pro radiační onkologii, dnes oznámila svůj záměr spolupracovat se společností Radialogica při poskytování integrovaného a pokročilého algoritmu výpočtu dávky metodou Monte Carlo pro hodnocení adaptivní terapie a zajištění kvality. Společnost MIM Software v současné době představuje své nejnovější řešení na výročním zasedání Americké asociace fyziků v medicíně (AAPM) roku 2018 v Nashvillu.

Simulace Monte Carlo je považována za zlatý standard při výpočtu dávkování a společnost MIM Software využije svou stávající platformu pro správu dat a automatizaci, aby tuto technologii dodala. "Jsme nadšeni, že spolupracujeme se společností MIM Software, abychom aplikovali přesnost metody Monte Carlo pro adaptivní hodnocení," řekl Andrew Cowen, generální ředitel společnosti Radialogica.

"Toto partnerství nám umožní kombinovat prvotřídní automatizaci spolu s prvotřídním výpočtem dávkování na platformě nezávislé na dodavateli," řekl Andrew Nelson, generální ředitel společnosti MIM Software. "Tímto se rozšíří naše schopnost poskytovat jedinečné a významné softwarové řešení pro zlepšení péče o pacienta."

Kombinace nejmodernějších zobrazovacích a registračních nástrojů v oboru společnosti MIM Software a přidání pokročilého algoritmu výpočtu dávkování metodou Monte Carlo vytvoří významný krok vpřed při automatizaci adaptivního posouzení během terapie a zároveň zajistí ověření 3D dávek pomocí nezávisle ověřených modelů paprsků. „Věříme, že náš pokročilý algoritmus pro výpočet dávkování SciMoCa má značnou příležitost zvýšit kvalitu a bezpečnost pacientů podstupujících radioterapii," uvedl Dr. Markus Alber ze společnosti Scientific RT.

O společnosti Radialogica

Radialogica, soukromá společnost se sídlem v St. Louis, je zdravotnická IT společnost zaměřená na pokročilá softwarová řešení radiační onkologie. Společnost poskytuje sofistikované nástroje a robustní analytické nástroje, které zvyšují kvalitu péče o pacienty s rakovinou. Radialogica spolupracuje se společností Scientific RT, aby poskytla algoritmus pro výpočet dávkování SciMoCa. Organizační strategie, schopnosti a zdroje společnosti Radialogica jsou sjednoceny kolem hlubokého odhodlání k poskytování kvality a přidané hodnoty v onkologii, cílem je snížit fyzickou a finanční zátěž léčby rakoviny a přežití. Pro více informací navštivte webové stránky www.radialogica.com.

O společnosti Scientific RT

Scientific RT, soukromá společnost se sídlem v Mnichově, je zdravotní poradenská a IT společnost specializovaná na lékařskou fyziku v radioterapii. Posláním společnosti je vyvíjet nejlepší algoritmy pro výpočet a optimalizaci dávkování ozařování společně se svými klinickými zákazníky, spolupracovníky z oblasti akademického výzkumu a obchodními partnery. Společnost úspěšně prováděla konzultace pro prakticky všechny významné společnosti v oblasti radioterapie. Pro více informací navštivte webové stránky www.scientific-rt.com.

O společnosti MIM Software Inc.

Společnost MIM Software Inc. se zavázala k posílení péče o pacienty prostřednictvím poskytování zákaznických a inovativních zobrazovacích řešení v oblasti radiační onkologie, radiologie, nukleární medicíny, neurologického zobrazování a srdečního zobrazování. Společnost MIM Software se sídlem v Clevelandu ve státě Ohio je soukromá společnost s kancelářemi po celém světě.

Pro více informací navštivte webové stránky www.mimsoftware.com.

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/709760/MIM_Software_Logo.jpg

KONTAKT: Nick Sewell, 1-216-4550765, nsewell@mimsoftware.com

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2018 ČTK

14°C

Dnes je pondělí 22. října 2018

Očekáváme v 3:00 4°C

Celá předpověď