Společnost Logistyx Technologies převzala společnost Transparix, aby podpořila a vylepšila přední softwarové řešení přepravy zásilek

ROLLING MEADOWS (Illinois) 3. července 2018 (PROTEXT/PRNewswire) -

Akvizice evropské společnosti poskytující softwarové služby pro přepravu (SaaS) pokračuje v růstu světově nejrozsáhlejšího softwaru pro přepravu balíků pro více dopravců

Společnost Logistyx Technologies, lídr v oblasti systémů řízení přepravy (Transportation Management ExecutionTM - TME), dnes oznámila akvizici společnosti Transparix se sídlem v Nizozemsku, která je také společností poskytující software jako službu (SaaS) pro řízení TME. Tato akvizice dále rozšiřuje strategii společnosti Logistyx, kterou je pokračování rozšiřování její globální softwarové platformy pro správu přepravy zásilek jako služby a řízení přepravy na místě.

„Společnost Transparix přináší do společnosti Logistyx vysoce kvalitní technologii správy přepravy, bohatý vývojový tým a bohaté znalosti průmyslu," řekl Geoffrey Finlay, generální ředitel společnosti Logistyx Technologies. „Technologie a talent společnosti Transparix ideálně zapadají do vize naší společnosti a doplňují robustní funkčnost, kterou nabízí naše rodina produktů, abychom našim zákazníkům pomohli efektivněji zasílat objednávky jejich spotřebitelů a firem v celé Severní Americe, Evropě, na Středním východě a v oblasti Asie a Tichomoří."

Zásilkový software pro více přepravců společnosti Logistyx byl dobře přijat výrobci, distributory, maloobchodníky, e-komerčními společnostmi a poskytovateli logistických služeb na celém světě. „Vidíme, že podniky všech velikostí zaznamenávají výrazný růst v oblasti elektronického obchodu," řekl pan Finlay. „V důsledku toho se mnozí obracejí na společnost Logistyx, aby řešili zvýšenou celosvětovou poptávku a rostoucí objem zásilek, které nyní dodávají přímo zákazníkům B2B a B2C. Akvizice společnosti Transparix zvyšuje škálovatelnost a hbitost společnosti Logistyx při řešení těchto a dalších rozvíjejících se trendů expanze elektronických obchodů a je součástí naší vize pro budoucnost logistiky."

Společnost Transparix, která podniká od roku 2001, shromáždila působivý seznam klientů, mezi něž patří společnosti Bosch, Office Depot, Footlocker, ABB, XPO Logistics a mnoho dalších. Akvizice rozšiřuje evropskou působnost společnosti Logistyx, přičemž tým společnosti Transparix se připojuje k již talentovanému vývojářskému týmu společnosti Logistyx.

„Správa přepravy pro více dopravců je jádrem klíčových kompetencí společností Logistyx a Tranparix, přitom produkty a působnost těchto společností se vzájemně doplňují. Obě společnosti poskytují globálně využívaná řešení v kombinaci s místní podporou, což našim zákazníkům umožňuje okamžitě získat přidanou hodnotu v rámci jejich dopravních strategií," uvedl Richard Haeger, výkonný ředitel společnosti Transparix. „Považovali jsme vizi společnosti Logistyx za velmi podobnou tomu, co činilo Transparix úspěšnou společností v posledních 17 letech. Kombinace těchto předních představitelů přinese významnou hodnotu stávajícím i novým zákazníkům."

O společnosti Logistyx Technologies:

Společnost Logistyx Technologies, která je předním poskytovatelem systémů pro správu přepravy zásilek a softwarových řešení pro přepravu zásilek více dopravců, spolupracuje se zákazníky s cílem snížit jejich náklady na přepravu a zvýšit efektivitu a výběr. Společnost Logistyx se sídlem v Rolling Meadows v Illinois má také pobočky v New Yorku, Philadelphii, San Diego a St. Louis a zahraniční pobočky v Kanadě, Nizozemsku, Velké Británii a Singapuru. Logistyx je portfoliová společnost svého sponzora, společnosti Kidd & Company a jeho spolusponzora, společnosti The Firmament Group. Další informace naleznete na webových stránkách www.logistyx.com.

Kontakt

Logistyx Technologies

Kraig Smith, PReturn Inc.

312.432.9405

ksmith@preturn.com

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2018 ČTK

29°C

Dnes je čtvrtek 20. září 2018

Očekáváme v 23:00 20°C

Celá předpověď