Společnost MediCapture® představila vysoce výkonný rekordér MVR Pro HD, první z nové řady lékařských videorekordérů

foto (PRNewsfoto/MediCapture, Inc.)
 (PRNewsfoto/MediCapture, Inc.)

Plymouth Meeting (Pensylvánie) 28. června 2018 (PROTEXT/PRNewswire) - Řada rekordérů MVR Pro nabízí kompletní balíček funkcí včetně 4K Ultra HD, 3D, vestavěné dotykové obrazovky a voleb DICOM

Společnost MediCapture®, globální poskytovatel lékařských videorekordérů, oznámila, že její nový lékařský videorekordér MVR Pro HD je nyní komerčně dostupný a první dodávky proběhnou ve 3. čtvrtletí. Tento nový špičkový rekordér je součástí řady pokročilých rekordérů, které budou zavedeny na trh v průběhu roku 2018 a nabízejí nemocnicím a chirurgickým centrům jedinečné vlastnosti, které pozvednou úroveň záznamu chirurgických postupů a jejich ukládání pro pozdější přezkoumání.

Stejně jako u všech rekordérů řady MVR Pro je MVR Pro HD vybaven praktickou vestavěnou dotykovou obrazovkou s intuitivními ikonami. Ikony se také zobrazují při připojení k externím dotykovým monitorům, díky nimž je rekordér všestranný a snadno použitelný.

Vyspělé síťové připojení, včetně WiFi a Bluetooth, usnadňuje přístup a získávání informací o pacientech a přenos a ukládání video souborů.

Volba DICOM bude brzy k dispozici, následovat bude provedení 4K Ultra HD.

„Toto představuje v oblasti technologiích lékařských videí významný krok vpřed," řekl Mike Bishop, generální ředitel společnosti MediCapture. „Nikdy dřív neexistovala řada lékařských rekordérů, které zahrnují všechny nejnovější technologické inovace, přesto však zachovává flexibilitu a škálovatelnost pro řešení potřeb vizualizace dnešních moderních operačních sálů, a to vše při zachování snadnosti použití, kterou jsou produkty MediCapture známé."

Pan Bishop uvedl, že každý rekordér této řady je podporován exkluzivní platformou iMave® Pro, integrovaným serverem pro lékařskou archivaci pro kamerové systémy OEM nové generace a zdravotnické přístroje.

Ostatní rekordéry MVR Pro s technologií 4K Ultra HD a DICOM budou zaváděny v průběhu roku.

Ukázky produktů jsou možné po telefonické domluvě na telefonním čísle 1-888-922-7887.

O společnosti MediCapture

Společnost MediCapture, Inc. je přední společností v oblasti návrhu a výroby řešení pro záznam lékařských videí. Snadno použitelné rekordéry společnosti MediCapture ukládají video a obrázky ve vysokém rozlišení přímo na USB flash disk, místní pevný disk nebo síťovou jednotku. Rekordéry spolupracují prakticky s jakýmkoli zdravotnickým zařízením, včetně endoskopů, artroskopů, chirurgických mikroskopů, ultrazvuků, C ramen a dalších. Společnost MediCapture nabízí také řešení pro nahrávání zdravotních záznamů výrobcům OEM a integrátorům. Další informace získáte na telefonním čísle (888) 922-7887 nebo na webových stránkách medicapture.com. LinkedIn.com/medicapture

Foto- https://mma.prnewswire.com/media/711577/MediCapture___MVR_Pro_HD.jpg

KONTAKT: Sherrie Walters, M. NICHOLS Strategic Communications, sherrie.walters@medicapture.com, 610-551-4716

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2018 ČTK

29°C

Dnes je čtvrtek 20. září 2018

Očekáváme v 1:00 19°C

Celá předpověď