Oboustranné mono PERC moduly s dvojitým sklem společnosti JA Solar získaly od institutu TUV Rheinland certifikaci pro výrobu solární energie

Peking 11. června 2018 (PROTEXT/PRNewswire) -

Společnost JA Solar Holdings Co., Ltd. (Nasdaq: JASO) (dále jen „JA Solar"), jeden z největších světových výrobců vysoce výkonných solárních článků, dnes oznámila, že schopnost generovat elektrickou energii prostřednictvím oboustranného mono PERC modulu s dvojitým sklem byla certifikována mezinárodním autorizovaným zkušebním ústavem TUV Rheinland. Moduly PERC byly instalovány na solární elektrárně Qinghai Yellow River Hydropower Chen Yang a byly testovány, analyzovány a ověřovány institutem TUV Rheinland po dobu 185 dnů (od 14. října 2017 do 16. dubna 2018). Oboustranné mono PERC moduly s dvojitým sklem společnosti JA Solar o výkonu 5,5 MW prokázaly zvýšení výroby energie o 10,5 % ve srovnání s konvenčními mono moduly, které používají stejnou jednoosou sledovací technologii.

Vynikající výkonnostní vlastnosti oboustranných mono PERC modulů s dvojitým sklem společnosti JA Solar jsou dosahovány díky článkům PERC. Zadní strana článku PERC může zachycovat rozptýlené a odrážené sluneční záření, což vede k další výrobě elektrické energie. Tento přístup je považován za účinný přístup pro minimalizaci nákladů na výrobu elektřinu (LCOE). Solární projekt Qinghai Yellow River Hydropower Chen Yang, který je vybaven vysoce účinnými mono PERC moduly společnosti JA Solar o výkonu 5,5 MW, je první rozsáhlou továrnou na světě, která využívá oboustranné mono PERC moduly s dvojitým sklem.

Jako držitel patentu na technologii PERC pokračuje společnost JA Solar v provádění výzkumu a vývoje a poskytuje pokročilá řešení produktů PERC. V prvním čtvrtletí roku 2017 dosáhla společnost JA Solar hromadné výroby oboustranných mono PERC modulů s dvojitým sklem. Moduly PERC nejenže produkují vysoký výstupní výkon, ale díky dvojité skleněné konstrukci mají atraktivní vlastnosti, jako je odolnost proti opotřebení, oděru a korozi, stejně jako nulová propustnost vody. Díky těmto vlastnostem mohou být vysoce kvalitní moduly PERC firmy JA Solar použity za extrémních klimatických podmínek, jako je vysoká teplota nebo vysoká vlhkost v pouštních nebo pobřežních klimatech, což vede ke spolehlivé a stabilní výrobě elektrické energie.

Více informací naleznete na webových stránkách www.jasolar.com.

Xiaorui Sun

+86-10-6361-1888 x1698

bj.sunxr@jasolar.com

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2018 ČTK

13°C

Dnes je neděle 21. října 2018

Očekáváme v 13:00 13°C

Celá předpověď