Připravte vaši pleť na léto, bílkovina kolagen je při slunění nepostradatelná

foto

Praha 6. června 2018 (PROTEXT) -

Opálená bronzová pokožka sluší snad každé ženě. Ale jen do doby, než místo vytoužené snědé pokožky objevíme v zrcadle tmavé "skvrny na kráse" - pigmentové skvrny. Ty vznikají nadměrnou produkcí kožního pigmentu (melaninu) a jsou postrachem žen všech věkových kategorií.

Bioaktivní mořský kolagen, tato bílkovina mládí, může s pigmentovými skvrnami výrazně pomoci, jak v prevenci, tak i při zesvětlování již existujících skvrn. Kolagen má celou řadu pozitivních účinků přímo na kůži, jak na pleť, tak i na její vnitřní vrstvy. Díky svým pozitivním vlastnostem našel kolagen široké uplatnění zejména v kosmetice. Zázraky sice nikdo nedokáže, ale kolagen vám může pomoci vyřešit celou řadu nepříjemných problémů s pokožkou.

Inca Collagen ve formě prášku rozpustného ve vodě, je ideálním doplněním této významné stavební bílkoviny pro naše tělo. Pokud dodáte tělu bioaktivní kolagen, napomůžete obnově a regeneraci kolagenových vláken v tkáních, a tím výrazně podpoříte nejen „boj“ s pigmentovými skvrnami. Inca Collagen je navíc nejpodobnější kolagenu lidskému, a proto s ním umí tělo výborně pracovat a využije ho přesně tam, kde je třeba. Kromě boje s pigmentovými skvrnami je kolagen znám také pro své omlazující účinky - vyhladí drobné vrásky, zvýší elasticitu pokožky a intenzivně hydratuje. Ostatně tvoří téměř 30 % bílkovin lidského organismu a více než 70 % bílkovin kůže!

Kolagen dnes naleznete v mnoha kosmetických přípravcích. Nejlepší je dodat jej tělu zevnitř, ideálně v takové formě, která je mu nejbližší.

"Kolagen je třeba konzumovat v jakékoliv věku. Kolagen se nám projevuje v krásné tváři. Ale abyste si takovou krásnou tvář zachovali a nedošlo k rychlé degradaci kolagenu, což se projevuje zhoršenou kvalitou kůže, nehtů, vlasů, i zhoršenou kvalitou nervově-svalové tkáně, je třeba kolagen tělu dodávat. Kolagen je potřebný v každém věku," vysvětluje Dr. Holoubek.

Inca Collagen je na našem trhu skutečně výjimečný. Díky svým unikátním vlastnostem výrazně ovlivňuje buněčnou obnovu a regeneraci v našem těle, příznivě působí na lidský organismus a zajišťuje pokožce, vlasům i nehtům optimální stupeň výživy. Díky svým vlastnostem, které jsou nejvíce podobné kolagenu lidskému, se navíc snadno vstřebává a má rychlý nástup účinku.

Kolagen napomáhá hydrataci pleti, čímž vyrovnává její strukturu a také sjednocuje její tón. Užíváním kolagenu vaše pleť získá vlastnosti, kvůli kterým si mnoho z nás kupuje drahé krémy, které slibují zázraky téměř na počkání, podstupuje různá kosmetická ošetření, která ale nemají vždy pozitivní a očekávaný výsledek.

Inca Collagen seženete v každé lékarě nebo na www.incacollagen.cz.

VIDEO: https://www.youtube.com/watch?v=bLJfcV8Tk3A&t=0s&index=7&list=PLi4Oisdfu80Ne1taBdOQM_tad1RDWi4O8

1°C

Dnes je pátek 2. prosince 2022

Očekáváme v 21:00 0°C

Celá předpověď