PROTEXT VIDEO: Setkání lídrů českého průmyslu a exportu

foto Premiér v demisi Andrej Babiš (vlevo) vystoupil 15. května na výstavišti PVA v Praze-Letňanech na setkání lídrů českého průmyslu a exportu, které se konalo v rámci 17. mezinárodního průmyslového veletrhu For Industry. Vpravo je ředitel společnosti CEEC Research Jiří Vacek.
Premiér v demisi Andrej Babiš (vlevo) vystoupil 15. května na výstavišti PVA v Praze-Letňanech na setkání lídrů českého průmyslu a exportu, které se konalo v rámci 17. mezinárodního průmyslového veletrhu For Industry. Vpravo je ředitel společnosti CEEC Research Jiří Vacek.

Klíčové kroky vlády na podporu a rozvoj českého průmyslu a exportu, jeho optimální struktury a konkurenceschopnosti založené na vývozu výrobků s vysokou přidanou hodnotou - to budou hlavní otázky, o kterých budou v úterý hovořit účastníci setkání lídrů českého průmyslu a exportu. Podle organizátorů půjde o zatím největší diskusi vrcholných představitelů státu, lídrů klíčových průmyslových a exportních společností a zástupců svazů, komor a asociací o současném stavu a dalším směřování českého průmyslu a exportu.

ČTK bude v servisu PROTEXT VIDEO v úterý 15. května vysílat živě video ze setkání lídrů českého průmyslu a exportu 2018. Vystoupí mj. premiér v demisi Andrej Babiš, zúčastní se ministryně financí v demisi Alena Schillerová a ministr průmyslu a obchodu v demisi Tomáš Hüner. Setkání začne v 09:15 v Pražském veletržním areálu, Beranových 669, Praha 9 - Letňany.

Upozorňujeme odběratele, že videostream označený značkou PROTEXT VIDEO není součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze ho publikovat pod její značkou. Jde o komerční prezentaci zadavatele, ČTK je pouze distributorem.

PROTEXT

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2018 ČTK

10°C

Dnes je středa 24. října 2018

Očekáváme v 7:00 11°C

Celá předpověď