Společnost Gree na výstavě ARBS

foto

Sydney 10. května 2018 (PROTEXT/PRNewswire) - Dne 8. května byla v Sydney zahájena Australská mezinárodní obchodní výstava v oblasti klimatizace, chlazení a stavebních služeb s názvem ARBS 2018. Jako nejdůležitější výstava v oboru klimatizace, chlazení a větrání na jižní polokouli výstava ARBS 2018 přilákala řadu slavných společností v tomto odvětví a poskytla zahraničním zákazníkům dobrou příležitost poznat a pochopit značku „Made in China" a používat a milovat čínské výrobky.

Vystavujte energeticky úsporné a ekologicky šetrné technologie

V Austrálii je obvykle horko po celý rok, takže klimatizační zařízení je nejdůležitější součástí budovy. Vzhledem k tomu, že se světová energetická krize v posledních letech prohlubuje, australská vláda je odhodlána hledat dlouhodobá energetická řešení a podporovat energeticky úsporné budovy a klimatizační zařízení. Tentokrát společnost Gree Electric Appliances Inc. z Ču-chaj představila na výstavě své ekologické klimatizační jednotky a nabízí nová klimatizační řešení pro australský trh.

Hyper je jedním z exponátů, které tentokrát společnost Gree vystavuje. Jedná se o specializovanou jednotku pro zámořský trh. Je nejen vynikající v oblasti energetické účinnosti, ale také je schopen ušetřit 70 % energie pomocí 3D invertorové technologie (invertorový kompresor + invertorová venkovní jednotka + invertorová vnitřní jednotka). Tento výrobek je navržen s funkcí ohřevu na teplotu 8 stupňů Celsia, která může udržovat teplotu místnosti na úrovni 8 stupňů Celsia i v případě, že nikdo není v místnosti. Navíc může dosáhnout přesnosti nastavení teploty o 0,1 stupňů Celsia a je vybaven vícestupňovou zdravou filtrací, samočisticí funkcí, funkcí sušení na základě polohy, Wi-Fi ovládáním a ultra nízkou úrovní šumu, což získalo pochvalu mnoha návštěvníků.

Jako nový favorit v ekologicky šetrné oblasti získává fotovoltaická klimatizace své místo v mnoha zemích díky svým bezkonkurenčním výhodám. Společnost Gree také představila svůj solární klimatizační systém, který je vyroben s nezávislým právem duševního vlastnictví. FV energie je jakýmsi čistým a obnovitelným zdrojem energie, takže jeho kombinace s klimatizací vyřeší problém velké spotřeby energie. Solární klimatizační jednotka společnosti Gree může dosáhnout nejen „nulového dobíjení elektřinou", ale také nového způsobu integrace výroby, spotřeby, skladování a správy energie. Doposud společnost Gree dodala více než 5 500 sad solárních produktů do 22 zemí, čímž podporuje energeticky úspornou a ekologickou technologii, kterou lze využívat na celém světě.

V roce 2014 společnost Gree úspěšně vyvinula odstředivý chladič s magnetickým ložiskem s plně vlastněnými právy duševního vlastnictví, čímž se stala druhou světovou společností, která vlastní technologii kompresoru s magnetickým ložiskem. Společnost Gree představuje tento technologický úspěch na výstavě ARBS 2018. Magnetické ložisko může realizovat vysokorychlostní, bezolejový a stabilní provoz bez mechanické ztráty, což výrazně snižuje náklady na údržbu. Kromě toho tato jednotka využívá technologii ochrany proti abnormálnímu vypnutí, takže magnetické závěsné ložisko může bezpečně fungovat za podmínek abnormálního vypnutí proudu. Jedná se o jednotku s největším chladicím výkonem na celém světě, která dosahuje až 1000 RT. Jeho hodnota COP je 7,19 a IPLV 12,06, což jsou nejvyšší hodnoty v tomto průmyslu.

Značka „Made in China" jde do celého světa

„Společnost Gree se již mnoho let věnuje vývoji na světově proslulou značku a zavázala se k inovacím výrobků s předními technologiemi", řekl během rozhovoru pan Owen Lee, asistent generálního ředitele společnosti Gree Overseas Sales Company. Ve skutečnosti dosáhl vývoj společnosti Gree na zámořských trzích hodně. Její vlastní značky se rozšířily do více než 160 zemí a regionů. V některých místech se špatným ekologickým prostředím nebo zvláštními povětrnostními podmínkami si společnost Gree získala oblibu u mnoha zákazníků za vynikající kvalitu výrobků. Její tržní podíl na Blízkém východě je na prvním místě.

Díky svým „předním světovým" a nezávislým základním technologiím společnost Gree získala projekt společnosti Phoenix Mart v USA, což znamená, že čínské výrobky budou představovat největší základnu se solárními klimatizačními jednotkami. Kromě toho společnost Gree získala také řadu velkých a důležitých zahraničních projektů, včetně přístavu Gwadar v Pákistánu, který je ústředním centrem iniciativy „Pásu a cesty" a také jedním z pěti národních energetických strategických kanálů s přidáním prvního čínského zámořského vysokonapěťového projektu v oblasti Belo Monte v Brazílii a železničního projektu Čína-Laos, projektu významného střediska Kantaya Center v Yangonu v Burmě, největšího obchodního komplexu NAWRAS v Ománu, projekt největšího světového výrobce spodního prádla Regina Miracle ve Vietnamu, projektu luxusních obytných budov v Perthu v Austrálii, projektu velké obchodní sítě ve Východním Timoru a velké kancelářské budovy Sudirman Suit v Jakartě v Indonésii.

Společnost Gree postupuje vpřed s cílem „Vyrobeno v Číně, oblíbené ve světě".

Odkazy na fotografie: http://asianetnews.net/view-attachment?attach-id=311925

KONTAKT: Paní Guo, Tel: 86 10 63074558

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2018 ČTK

19°C

Dnes je středa 17. října 2018

Očekáváme v 11:00 15°C

Celá předpověď