Současný francouzský dům u jezera navržený jako umělecké dílo bude prodán v absolutní dražbě aukčním domem Concierge Auctions

foto (PRNewsfoto/Concierge Auctions)
 (PRNewsfoto/Concierge Auctions)

Londýn 10. května 2018 (PROTEXT/PRNewswire) -

Aukční dům Concierge Auctions bude prodávat Casa 26, jedinečný dům u jezera v Thonon-les-Bains ve Francii, který byl navržen pro evropského umělce Marca Dentanda. Dům se nachází na břehu Ženevského jezera v blízkosti rekreačního střediska a lázeňského města Evian, nemovitost je domem i uměleckým dílem postaveným pouze z modřínu, černé oceli a betonu. Dům u jezera, původně oceněný na hodnotu 5,5 milionů EUR, bude vydražen dne 8. června v absolutní aukci zájemci s nejvyšší nabídkou. Příjem nabídek bude zahájen dne 5. června.

Nemovitost se nachází pouhých šest metrů od břehu jezera, katedrálová okna, posuvné skleněné dveře a vysoké stropy umožňují nádherný výhled na jezero. Dům na pozemku o rozloze 2 000 m2 má plochu 720 m2 a zahrnuje pět ložnic, čtyři koupelny, prostorný obývací pokoj, jídelnu, soukromou studovnu, suterén o rozloze 215 m2 a garáž o rozloze 180 m2. Venku je molo a velká terasa stíněná platany. Nemovitost je postavena pouze z recyklovatelných materiálů a byla postavena tak, aby vyžadovala nízkou spotřebu energie. Interiérový design je součástí charakteru domu, s vestavěným nábytkem nemovitosti navrženým tak, aby odrážel a doplňoval okolní krajinu.

Thonon-les-Bains je okouzlující lázeňské město na jižní straně Ženevského jezera. S osobním trajektem do Švýcarska, který připlouvá a odplouvá pouhých pár minut od domu Casa 26, je tato nemovitost ideálně umístěna pro ty, kteří vy

žadují snadnou cestu do Lausanne a mnoha jejích obchodních sídel a celosvětových institucí. Na letiště Gen?ve Aéroport se dostanete za hodinu autem, do francouzského města Lyon za dvě a půl hodiny a do Itálie za hodinu a půl.

Charlie Smith, evropský poradce aukčního domu Concierge Auctions, uvedl: „Dům, který je umístěn v blízkosti celosvětově proslulého města Evian a snadno dostupný z mnoha evropských obchodních uzlů, je ideálním domovem pro profesionály s vášní pro umění. Navzdory své dostupnosti je dům u jezera ve skutečně klidném prostředí a také tak působí. Díky své poloze na břehu Ženevského jezera, ale bez bonusu spojeného se švýcarským směrovacím číslem, má tento prodej vynikající hodnotu."

Nemovitost je přístupná pro prohlídku denně od 13:00 do 16:00 hod. nebo po dohodě. Chcete-li rezervovat schůzku nebo se zaregistrovat k účasti na prodeji, navštivte webové stránky www.conciergeauctions.com.

Kontakt: Alice Lacey alice@relevanceinternational.com

+442038688700

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/688717/casa_26_france_Concierge_Auctions.jpg

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2018 ČTK

19°C

Dnes je středa 17. října 2018

Očekáváme v 11:00 15°C

Celá předpověď