Společnost exocad představila software PartialCAD pro návrh částečných zubních náhrad

foto PartialCAD pro modul partial framework design (PRNewsfoto/exocad GmbH)
PartialCAD pro modul partial framework design (PRNewsfoto/exocad GmbH)

Darmstadt (Německo) 12. dubna 2018 (PROTEXT/PRNewswire) -

Společnost exocad nedávno oznámila dostupnost modulu Partial Framework Design pro návrh částečných zubních náhrad.

Software PartialCAD společnosti exocad poskytuje jedinečnou flexibilitu a svobodu designu díky své jedinečné technologii na základě voxelu. Tillmann Steinbrecher, generální ředitel společnosti exocad, uvedl: „Naším cílem je, aby vše, co lze vyrobit z vosku, mohlo být také navrženo s technologiemi společnosti exocad. S tímto novým modulem dokonce i ti nejnáročnější odborníci na snímatelné částečné zubní náhrady zjistí, že jsou jejich designové potřeby naplněny."

Pan Steinbrecher také zdůraznil, že „tradiční proces vytváření dílčích struktur je plně analogický a zároveň zdrojově a časově náročný." Říká, že modul „PartialCAD" umožňuje efektivní výrobu s 3D tiskárnami nebo frézkami, což šetří čas a zvyšuje produktivitu."

Částečné náhrady mohou být kombinovány s návrhy korunek a můstků nebo s jinými indikacemi dostupnými na platformě exocad DentalCAD - např. pro sekundární struktury na teleskopických korunkách, attachmenty, pokročilé případy implantátů a další.

O společnosti exocad GmbH

exocad GmbH (exocad.com) je dynamická a inovativní softwarová společnost, která se zaměřuje na rozšiřování možností digitální stomatologie a poskytování flexibilního, spolehlivého a snadno použitelného software CAD/CAM výrobcům originálních zařízení (OEM) pro zubní laboratoře a zubní ordinace. Software společnosti exocad byl vybrán předními výrobci OEM po celém světě pro integraci do jejich dentálních CAD/CAM nabídek a každým rokem se prodávají tisíce licencí Exocad DentalCAD. Další informace a seznam partnerů prodejců společnosti exocad naleznete na webových stránkách exocad.com.

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/665021/partial_framework_02.jpg

KONTAKT: Novica Savic, nos@exocad.com

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2018 ČTK

14°C

Dnes je pondělí 22. října 2018

Očekáváme v 13:00 14°C

Celá předpověď