Společnost exocad představila software ChairsideCAD

foto exocad ChairsideCAD (PRNewsfoto/exocad)
exocad ChairsideCAD (PRNewsfoto/exocad)

Darmstadt (Německo) 11. dubna 2018 (PROTEXT/PRNewswire) - Společnost exocad nedávno oznámila dostupnost nového softwarového řešení ChairsideCAD pro návrh úpravy zubů přímo v ordinaci ve stejný den.

ChairsideCAD je první kompletní softwarová platforma CAD/CAM s otevřenou architekturou pro zubní úpravu během jedné návštěvy. Pracovní postup tohoto softwaru je zjednodušený, snadno se učí a je optimalizován pro použití v ordinaci, včetně postupného průvodce procesem návrhu. Je založen na stejné osvědčené technologii jako nejlepší laboratorní software řady exocad, je proslulý svou spolehlivostí a robustními funkcemi. V pouhých několika krocích vytváří software ChairsideCAD společnosti exocad vysoce estetické návrhy s minimálním následným zpracováním.

„Co činí software ChairsideCAD jedinečným, je integrace se skenery s otevřenou architekturou, frézkami a tiskárnami", říká Maik Gerth, technický ředitel společnosti exocad. „Náš přístup chrání před budoucím stárnutím systému tím, že zajišťuje přístup k nejnovějším a nejmodernějším zařízením od více dodavatelů na volném trhu," říká Gerth. Poukazuje na to, že „chcete-li provést změny ve vašem pracovním postupu, vybavení nebo službách, exocad se přizpůsobuje vašim praktickým postupům. Spojujícím článkem je platforma otevřené architektury společnosti exocad, která umožňuje integraci hardwaru a materiálů bez omezení na výběr modelu od jednoho dodavatele."

Oprava zubů ve stejný den je rostoucí součástí zubního lékařství. Tillmann Steinbrecher, generální ředitel společnosti exocad, poukazuje na to, že „pacienti si to žádají a splnění této poptávky má za následek nové výzvy i pro zubní lékaře a laboratoře. Naším cílem je poskytnout technologii, která pomůže jak lékařům, tak laborantům maximálně využít digitální procesy - jako pomocníky, nikoliv konkurenty." Software ChairsideCAD společnosti exocad zahrnuje dentalshare, tedy online platformu pro spolupráci, která zajišťuje bezpečnou komunikaci a téměř v reálném čase přenos dat mezi stomatologickými odborníky. „Laboratorním technikům umožňujeme poskytovat zákazníkům další digitální služby, protože mnoho kroků digitálního procesu může také provádět partnerská laboratoř," říká Steinbrecher.

Software ChairsideCAD společnosti exocad bude k dispozici na trzích EU a USA prostřednictvím vybraných prodejců, kteří mají k dispozici vhodné postupy pro distribuci zdravotnických prostředků na svých příslušných trzích.

O společnosti exocad GmbH

exocad GmbH je dynamická a inovativní softwarová společnost, která se zaměřuje na rozšiřování možností digitální stomatologie a poskytování flexibilního, spolehlivého a snadno použitelného software CAD/CAM výrobcům originálních zařízení (OEM) pro zubní laboratoře a zubní ordinace. Software společnosti exocad byl vybrán předními výrobci OEM po celém světě pro integraci do jejich dentálních CAD/CAM nabídek a každým rokem se prodávají tisíce licencí exocad DentalCAD. Další informace a seznam partnerů prodejců společnosti exocad naleznete na webových stránkách exocad.com.

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/664783/chairsideCAD_screenshot01__1.jpg

KONTAKT: Novica Savic, nos@exocad.com

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2018 ČTK

19°C

Dnes je sobota 22. září 2018

Očekáváme v 5:00 14°C

Celá předpověď