L´ORÉAL PARIS: Revitalift Cica Cream

foto
Revitalift Cica Cream oční krém
Revitalift Cica Cream noční krém
Revitalift Cica Cream denní krém
Jak praví legendy, hojivých účinků této jedinečné regenerační rostliny využívali kdysi zranění tygři, kteří se otírali o její listy a léčili si tak svá poranění.

Praha 10. dubna 2018 (PROTEXT) - Od tradiční čínské medicíny k průlomové péči o pleť s novou řadou pleťové péče s obsahem výtažků z regenerační rostliny Centella Asiatica

Po staletí používána v čínské tradiční medicíně, díky svým léčivým a protizánětlivým schopnostem Centella Asiatica byla vybrána experty z laboratoří L´Oréal Paris jako přelomová ingredience nové péče o pleť Revitalift Cica Cream. Kompletní řada obsahuje denní, noční a oční krém pro redukci viditelných vrásek pro ženy od 35. roku.

Jak praví legendy, hojivých účinků této jedinečné regenerační rostliny využívali kdysi zranění tygři, kteří se otírali o její listy a léčili si tak svá poranění. Její výtažky společně s pro-retinolem a vitaminem E dokážou obnovovat kožní bariéru a účinně bojovat proti zánětlivosti, která může vést k předčasnému stárnutí pleti.

Na jakém principu fungují produkty z nové řady Revitalift Cica?

Naše pleť je neustále vystavována vnějším nepříznivým vlivům, které mohou způsobovat na první pohled neviditelné a neustále se opakující mini-záněty. Ty nejen že narušují kožní bariéru, ale mohou také napadat kolagenová a elastinová vlákna uvnitř pokožky, což může vést k výskytu známek předčasného stárnutí. Právě nová péče Revitalift Cica, obohacená o výtažky z rostliny Centella Asiatica, dokáže bojovat proti vzniku těchto zánětů a zároveň jim předcházet.

Nic není nemožné s novým denním, nočním a očním krémem Revitalift Cica od L´Oréal Paris. Dopřejte si pevnou, sjednocenou pleť bez hlubokých vrásek díky regeneračním účinkům této péče obohacené o výtažky z rostliny Centella Asiatica. Všechny produkty jsou bez obsahu parabenů a 100% hypoalergenní, tudíž vhodné i pro tu nejcitlivější pleť.

Datum uvedení: duben 2018

Doporučená prodejní cena:

Revitalift Cica Cream denní krém 349,90 Kč/ 13,99 €*

Revitalift Cica Cream noční krém 349,90 Kč/ 13,99 €*

Revitalift Cica Cream oční krém 349,90 Kč/ 13,99 €*

* Doporučená maloobchodní cena. Ceny se u jednotlivých prodejců mohou lišit.

PR kontakt: Tereza Law, +420 222 777 895, +420 601 589 805, tereza.law@loreal.com

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2018 ČTK

19°C

Dnes je sobota 22. září 2018

Očekáváme v 5:00 14°C

Celá předpověď