Zlaté partnerství ServiceNow® znamená kvalitně odvedenou práci a spokojenost zákazníků

foto

Praha 10. dubna 2018 (PROTEXT) -

Požadavky vůči partnerům ServiceNow® jsou na úrovni Gold velmi vysoké. Zlatí partneři, na rozdíl od stříbrných, musí dokončit dvakrát tolik implementací. Minimální počet certifikovaných technických odborníků je také výrazně vyšší. A co je však nejdůležitější, Zlatí partneři musí dosáhnout nejvyššího stupně hodnocení spokojenosti zákazníků, tzv. Customer Satisfaction - CSAT.

Norbert Nagy, jeden ze dvou majitelů společnosti GuideVision, která je od konce roku 2016 Zlatým Partnerem ServiceNow®, říká: "Na základě zpětných vazeb od zákazníků je CSAT ohodnocení klíčovým rozdílem mezi jednotlivými partnery ServiceNow®." A dále doplňuje: "Tato hodnocení jsou velmi objektivním měřítkem spokojenosti s partnerem, který se na projektu podílel. Zákazníci, kteří si na začátku realizace projektu vybírají mezi jednotlivými partnery, mají tak jasnou představu o tom, co a na jaké úrovní mohou od partnera ServiceNow® očekávat."

Kvalita všech úseků práce byla vždy důležitou předností společnosti GuideVision, takže není žádným překvapením, že GuideVision Česká republika udržuje celosvětově nejvyšší skóre CSAT a aktuální hodnota 9,6 je vynikajícím výsledkem a potvrzení dobře odvedené práce zkušeného týmu konzultantů.

GuideVision, s.r.o. působí na trhu jako přední distributor služeb v oblasti Service Managementu. Díky několika pobočkám po celé Evropě svým zákazníkům poskytuje konzultace, implementace, školení, support a service development.

Jakým způsobem se tedy CSAT měří a vyhodnocuje?

CSAT je průběžně měřená spokojenost zákazníků, realizovaná společností ServiceNow® prostřednictvím průzkumů zasílaných klíčovým zástupcům zákazníků. Respondenti průzkumu jsou vyzváni, aby ohodnotili práci partnerů, jejich výkonnost a postoj, v měřítku na stupnici od 1 do 10, přičemž 10 je nejpozitivnější. Souhrn navrácených výsledků představuje celkové CSAT hodnocení partnerů .

Více informací o společnosti GuideVision najdete zde: www.guidevision.cz

Kontakt GuideVision:

Monika Vavříková, Marketing Manager

e-mail: monika.vavrikova@guidevision.cz

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2018 ČTK

14°C

Dnes je neděle 23. září 2018

Očekáváme v 7:00 12°C

Celá předpověď