Soutěž podniků v Connecticutu s cenami v hodnotě 5 milionů USD přijímá přihlášky od začínajících společností

foto

Rocky Hill (Connecticut, USA) 2. března 2018 (PROTEXT/PRNewswire) - Soutěž VentureClash 2018 se zaměřuje na přilákání společností podnikajících v oblasti digitálního zdravotnictví, finančních technologií, pojistných technologií a internetu věcí

Organizace Connecticut Innovations (CI), hlavní zdroj financování a neustálé podpory pro inovační začínající společnosti ve státě Connecticut, dnes oznámila zahájení prvního kola zasílání přihlášek do soutěže VentureClash. VentureClash je soutěž o investice do podniků ve státě Connecticut s cenami v hodnotě 5 milionů USD. Tyto investice mohou získat začínající společnosti, které podnikají v oboru digitálního zdravotnictví, finančních technologií, pojišťovacích technologií a internetu věcí.

„Je to náš třetí ročník soutěže VentureClash a očekáváme, že se v našich průmyslových odvětvích objeví více kvalitních firem a dalších firemních partnerů," řekl Matt McCooe, generální ředitel společnosti Connecticut Innovations. „Soutěž VentureClash a společnost CI pomáhají neuvěřitelným společnostem růst a uspět zde v Connecticutu. Například společnost Dream Payments, která se stala hlavním vítězem soutěže VentureClash v roce 2016, získala dvě kola financování za více než 10 milionů dolarů. Společnost Dream od té doby zahájila činnost ve Spojených státech, jako zákazníky získala významné banky a pojišťovny a oznámila partnerství s hlavními úvěrovými a platebními společnostmi."

Ocenění

Celý fond soutěže je ve výši 5 milionů dolarů, kdy hlavní cenou této soutěže bude investice ve výši 1,5 milionu USD. Zbývající částku ve výši 3,5 milionu dolarů rozdělí porota rozhodčích v den konání akce.

Přihlášení

Soutěž VentureClash zahajuje první kolo přijímání přihlášek 1. března 2018. Na zaslání přihlášek v prvním kole budou mít společnosti čas do 8. června 2018. Po dvou kolech posuzování bude přibližně 10 společností pozváno na finále soutěže v Connecticutu na podzim roku 2018, aby osobně soutěžily o získání investic. Výherce soutěže VentureClash 2018 pomůže zvolit nezávislá komise odborníků.

Oprávněnost

Pro oprávnění k účasti musí společnost:

- Podnikat alespoň 12 měsíců,

- Mít platící zákazníky nebo zákazníky, kteří aktivně testují produkt přihlášené společnosti,

- Být ochotna podnikat ve státě Connecticut, což se týká místních i zahraničních společností,

- Zaměřovat se na obor digitálního zdravotnictví, finančních technologií, pojišťovacích technologií nebo internetu věcí (včetně technologií na snížení nákladů na energii).

Více informací na téma kvalifikace, požadavků, návodů a přihlášek naleznete na webových stránkách www.ventureclash.com.

O soutěži VentureClash

Soutěž VentureClash, která je pořádána společností Connecticut Innovations, je globální podnikovou soutěží pro začínající společnosti ve státě Connecticut. Tato soutěž se začala konat v roce 2016, vyhledává společnosti s vysokým potenciálem v oboru digitálního zdravotnictví, IoT, InsureTech a FinTech, které budou soutěžit o získání investic z celkového balíčku cen v hodnotě 5 milionů USD. Více informací naleznete na webových stránkách www.ventureclash.com.

O společnosti Connecticut Innovations

Společnost Connecticut Innovations (CI) je předním zdrojem financování a neustálé podpory pro inovační a rostoucí společnosti ve státě Connecticut. CI poskytuje rizikový kapitál a strategickou podporu začínajícím technologickým společnostem; finanční podporu pro inovace a spolupráci a napojení na dobře zavedenou síť partnerů a odborníků. Více informací naleznete na webových stránkách www.ctinnovations.com.

Kontakt: Lauren Carmody

Ředitel pro vztahy s veřejností

Tel.: (860) 258-7829

E-mail: lauren.carmody@ctinnovations.com

Video - https://mma.prnewswire.com/media/648088/Connecticut_Innovations_VentureClash.mp4

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/431663/VentureClash_Logo.jpg

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2018 ČTK

28°C

Dnes je čtvrtek 20. září 2018

Očekáváme v 7:00 17°C

Celá předpověď