Studio Jam City zahajuje předběžnou registraci na Googlu a představuje novou upoutávku ke hře Harry Potter: Hogwarts Mystery (Tajemství Bradavic) pro mobilní zařízení

foto

Los Angeles 1. března 2018 (PROTEXT/BusinessWire) -

Jam City:

Kdo: Jam City, studio pro vývoj her pro mobilní zařízení se sídlem v Los Angeles ve spolupráci s divizí Interactive Entertainment společnosti Warner Bros.

Co:Předběžná registrace do hry Harry Potter: Hogwarts Mystery na Googlu je zahájena. Fanouškové se mohou předběžně registrovat na Google Play a zajistit si, aby byli mezi prvními, kdo budou upozorněni, až bude hra spuštěna. Společnost Jam City rovněž zveřejnila druhou oficiální upoutávku ke hře Harry Potter: Hogwarts Mystery. Licenci k Harry Potter: Hogwarts Mystery vlastní společnost Warner Bros. Interactive Entertainment, byla vytvořena ve studiu Jam City a letos na jaře bude spuštěna pro mobilní zařízení v sérii Portkey Games(TM), která je novou značkou pro herní zážitek inspirovaný magií a dobrodružstvím Wizarding World(TM). Titul bude k dispozici na App Store a Google Play.

Kde: Los Angeles, Kalifornie

Poznámka: "Jsme velmi vděční fanouškům, kteří učinili z Harry Potter: Hogwarts Mystery jednu z neočekávanějších her pro mobilní zařízení v letošním roce," řekl Chris DeWolfe, spoluzakladatel a generální ředitel společnosti Jam City. "Jsme velmi rádi, že jsme otevřeli předběžnou registraci na stránkách Google a podělíme se o nové informace před oficiálním vydáním hry, ve které si mohou vytvářet hráči své vlastní postavy a vstoupit do Bradavic poprvé jako studenti."

Materiály: Podpůrné materiály ke hře Harry Potter: Hogwarts Mystery si můžete stáhnout na adrese: https://app.box.com/v/HPHogwartsMystery-PreRegister

Nový oficiální trailer si můžete prohlédnout na You Tube: https://youtu.be/xAulFHyjFAI

Podklady:Harry Potter: Hogwarts Mystery je první hra pro mobilní zařízení ve které si mohou hráči vytvářet své vlastní postavy a prožít život jako studenti v Bradavicích. Ve výpravná adventuře s prvky RPG mohou hráči vytvářet podle svých představ avatary studentů , chodit na vyučování, učit se kouzelnické dovednosti a navazovat přátelství nebo soutěžit s ostatními spolužáky. Ve hře dělají hráči zásadní rozhodnutí, která ovlivňují vývoj příběhu jejich postavy. Hra obsahuje nový systém ve kterém rozhodnutí a chování hráče ovlivňuje ostatní, takže fanouškové Harryho Pottera vytváří svůj vlastní příběh jako čarodějnice nebo kouzelníci.

Další informace o hře Harry Potter: Hogwarts Mystery a možnost spojení s dalšími fanoušky naleznete na stránkách www.facebook.com/HPHogwartsMystery/, www.twitter.com/HogwartsMystery, a další informace naleznete na stránkách www.HarryPotterHogwartsMystery.com/.

O společnosti Jam City:

Společnost Jam City je globálním lídrem v oblasti mobilní zábavy, která poskytuje společenské herní zážitky milionům hráčů po celém světě. Jam City založili v roce 2010 bývalí spoluzakladatelé společnosti MySpace Chris DeWolf, Aber Whitcomb a Josh Yguado, bývalý výkonný manažer společnosti 20th Century Fox. Jam City je významným tvůrcem populárních a špičkových her, mezi jinými titulů Cookie Jam (vítěz Facebookové soutěžě „Hra roku“) a Panda Pop. Jam City spolupracuje s Holywoodem a vyvinula napínavé, výpravné hry pro mobilní zařízení s poutavým příběhem založené na kultovních značkách jako je Harry Potter, Family Guy, Marvel Avengers a Futurama. Jam City zaměstnává 500 lidí ve studiích v Los Angeles, kde sídlí ředitelství, v San Francisku, San Diegu, Seattlu a Buenos Aires. Tým společnosti Jam City je známý pro vynikající kreativní výsledky a technologickou modernizaci v klíčových oblastech jako jsou například stavba příběhu, věda o datech a informace o uživatelích.

O divizi Interactive Entertainment společnosti Warner Bros.:

Warner Bros. Interactive Entertainment, divize společnosti Warner Bros. Home Entertainment, Inc., je přední světový vydavatel, autor, poskytovatel licencí a distributor zábavného obsahu pro interaktivní prostor na všech platformách, včetně konzolí, kapesních, mobilních a PC her pro vlastní tituly i herní tituly třetích stran.

O značce Portkey Games:

Značka Portkey Games divize Interactive Entertainment společnosti Warner Bros., je nová značka určené pro vytváření herních zážitků inspirovaných kouzly a dobrodružstvím kouzelného světa J. K. Rowlingové Tyto nové hry umožňují hráčům zkoumat, objevovat a být v centru svého vlastního dobrodružství v kouzelném světě.

O sérii příbehů o Harry Potter:

Harry Potter je nadále globálním fenoménem. Každá ze sedmi knih autorky J. K. Rowlingové překonala rekordy prodeje, přičemž dosavadní řada se prodala na světě ve více než 500 milionů kopiích a byla přeložena do 80 jazyků. Filmy s Harry Potterem, které vyrobila společnost Warner Bros. Pictures, vydělaly celosvětově více než 7,7 miliardy USD a učinily tak filmy s Harry Potterem nejziskovější filmovou franšízou v historii.

Software HARRY POTTER: HOGWARTS MYSTERY © 2017 Jam City, Inc. vyvinutý společností Jam City. Jam City® a logo Jam City jsou registrované a/nebo neregistrované ochranné známky společnosti Jam City, Inc. PORTKEY GAMES © 2017 Warner Bros. Entertainment Inc. Všechna práva vyhrazena. Publikační práva HARRY POTTER a FANTASTIC BEASTS © J.K. Rowling a J.K. ROWLING'S WIZARDING WORLD jsou ochrannými známkami J. K. Rowlingové a společnosti Warner Bros. Entertainment Inc. Postavy, jména a indicie související s tituly PORTKEY GAMES, HARRY POTTER: HOGWARTS MYSTERY, HARRY POTTER a FANTASTIC BEASTS jsou ochrannými známkami společnosti Warner Bros. Entertainment Inc. Všechna práva vyhrazena.

WB GAMES LOGO, WB SHIELD: TM a © Warner Bros. Entertainment Inc. (s18)

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

Kontakty:

Jam City

Sarah Ross

Tel : 310-924-1404

Email : sarahr@jamcity.com

nebo

Kenny Johnston

Tel : 602-999-1890

Email : kjohnston@jamcity.com

nebo

ONE PR Studio (pro Jam City v USA)

Kjell Vistad | Gilberto Williams-Gamboa

Tel : 510-893-3271

Email : jamcity@oneprstudio.com

Zdroj: Jam City

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

(BW)

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2018 ČTK

28°C

Dnes je čtvrtek 20. září 2018

Očekáváme v 19:00 25°C

Celá předpověď