Společnost DXC Technology představuje systém DXC Bionix™, který umožní poskytování automatizovaných IT služeb v širokém rozsahu

Tysons (Virginie) 1. března (PROTEXT/BusinessWire) -

Pokročilá inteligentní automatizace slibuje přepracování IT služeb v globálním měřítku a urychlení digitální transformace klientů

Nový model industrializace provozních procesů využívá analytiku a umělou inteligenci, štíhlé procesy a možnosti automatizace pro vytvoření komplexního, vysoce výkonného přístupu k zajišťování IT služeb

Společnost DXC Technology (burzovní index NYSE: DXC), světová jednička v oblasti nezávislých poskytovatelů komplexních IT služeb, dnes představila systém DXC Bionix™, nový model zajišťování digitálních služeb, který slibuje komplexní přístup k inteligentní automatizaci v takovém rozsahu, jaký vyžadují špičkové světové firmy.

Systém DXC Bionix využívá analytiku, umělou inteligenci, štíhlé procesy a možnosti automatizace pro lepší pochopení, rychlost a efektivitu v celém ekosystému globálních dodávek společnosti. Společnost DXC reagovala systémem DXC Bionix na poptávku klientů vyžadujících větší IT výkony a potřebu digitální transformace tradičního IT prostředí a procesů.

V oblasti globálního zajišťování procesů společnosti DXC poskytuje řešení DXC Bionix vynikající výsledky:

• Úspora času při realizaci operací o 50 až 80 procent;

• Úspora nákladů na testování o 25 procent, snížení počtu defektů o 50 procent, zkrácení času na testování o 60 procent;

• Zkrácení průměrné doby pro zavedení aplikace ze 180 na 15 minut;

• 65 procentní úspora času při zpracování obchodních transakcí s asistovanou Robotickou automatizací procesů (RPA);

• 71 procent incidentů je vyřešeno nebo diagnostikováno automaticky bez zásahu člověka a

• Eliminace 82 procent problémů prostřednictvím řízené filtrace a korelace upozornění.

"Modernizace technologií a inteligentní automatizace rychle mění podnikání v oblasti poskytování informačních technologií a klienti vyžadují, aby technologické investice zajistily maximální výkon a výsledky," řekl Stephen Hilton, výkonný vice prezident divize globálních dodávek společnosti DXC Technology. "Tím, že zapojíme do našich procesů dodávek inteligentní průmyslovou techniku, budeme schopni pracovat vysoce dynamickým způsobem, který lze opakovat i rozšiřovat a budeme tak schopni přinášet našim klientům výjimečná a transformativní řešení."

DXC Bionix používá sběr a analýzu dat v reálném čase pro soustavné sledování a zvyšování výkonu. To pomáhá společnosti a především jejím klientům, aby se mohli lépe rozhodovat na základě informací, eliminovali odpady a produkovali předvídatelnější výsledky.

"Posilujeme potenciál našich pracovníků tím, že investujeme do našich zaměstnanců, podporujeme změny kultur a zlepšujeme dovednosti, abychom zajistili, že má společnost DXC ty správné talentované zaměstnance generace digitálních tecjmologií, kteří jsou schopni uspokojovat současné a budoucí potřeby klientů," uvedl Hilton. "Společnosti DXC, našim partnerům a klientům umožňuje systém DXC Bionix pracovat inteligentněji, rychleji a efektivněji a překračovat hranice, pokud jde o kvalitu a výkonnost."

Kombinace analytiky a umělé inteligence, štíhlých procesů a inteligentní automatizace

DXC Bionix poskytuje kompletní detailní pohled na provozní prostředí dodávek IT služeb, aby se daly získat hlubší a užitečnější informace. Výsledkem je méně časté přerušování provozu, snížení počtu selhání lidského faktoru a provozní rizika a nižší náklady. A jelikož umožňuje automatické zpracování transakcí (STP), stává se systém DXC Bionix inteligentním, rychlým, výkonným a bezpečným hnacím motorem dodávek, který zvyšuje výkon a agilitu v celém podniku.

Tři nejdůležitější prvky DXC Bionix:

•Analytika a umělá inteligence umožňuje získat přehled o podniku a procesech v reálném čase, včetně vytěžování dat, strojového učení a prediktivní inteligence, aby bylo možné identifikovat a předem určit možné snižování nákladů a modernizaci;

• Štíhlé procesy pro eliminaci nedostatečné efektivity a dodávek řešení a optimalizaci pracovních postupů a týmových výkonů pro lepší kvalitu, konzistenci a výstupy a

• Možnosti Automatizace, využití nejlepších technologií ze sítě partnerů společnosti DXC v kombinaci s inovacemi DXC pro automatizaci úkolů, procesů a pracovních postupů a lepší dobu odezvy, přesnost a standardizaci.

"V příštím desetiletí budeme v široké míře sledovat přijímání umělé inteligence, strojového učení a robotů v rámci IT služeb, kde budou snižovat jednotlivé náklady na implementaci," dodal Hilton. "Avšak to přinese složitější prostředí“.

"Konkurenční výhodu modernizace budou realizovat pouze ty společnosti, které budou schopny zjednodušit a řídit komplexní řešení v masivním měřítku a v podobě služby. Ssytém DXC Bionix a jeho podpůrná platforma zajistí společnosti DXC, aby byla v čele této změny a zajišťovala konkurenční výhodu společnosti i našim klientům a partnerům."

"Sedmdesátiprocentní snížení počtu nehod díky prediktivní analýze je podle mého názoru obdivuhodné," řekl Damian Bunyan, ředitel IT společnosti Uniper. "Kromě toho je zajištěna téměř 20 procentní automatizace zbývající pracovní zátěže, vše se přenáší přímo do vašeho obchodního případu (což je důležité) a přináší vítanou stabilitu pro podnik. Přál bych si, aby taková prediktivní údržba byla i v mé generaci!"

Platforma DXC a agilní automatizace procesů

Systém DXC Bionix podporuje platforma DXC, platforma dodávek digitálních služeb, která představuje důležitý základ pro budoucí zajišťování služeb, jako jsou aplikace, služby obchodních procesů, cloud, analýzy dat, bezpečnost a pracovní prostředí a řešení v oblasti mobility. Platforma DXC umožňuje společnosti DXC, aby rychle budovala a dodávala na míru připravené, rozsáhlé, opakovatelné nabídky a řešení, které pomáhají klientům realizovat digitální transformaci.

Nedávno představená platforma agilní automatizace procesů Agile Process Automation (APA) společnosti DXC je nová digitální platforma se systémem DXC Bionix, která kombinuje cloud a robotickou automatizaci procesů (RPA) s vestavěnou umělou inteligencí (AI) pro rozšíření obchodních procesů společnosti.

"Většina organizací z řad koncových uživatelů nemá ve svém rozpočtu vymezené prostředky na digitální transformaci, takže řešení DXC Bionix představuje vítanou novinku, která pomůže společnosti DXC identifikovat ve stávajících IT operacích oblasti, ze kterých lze uvolnit finanční prostředky a znovu je využít pro financování digitální transformace u klientů," řekl Gard Little, vice prezident divize globálních služeb a trendů společnosti IDC.

Další informace o řešení DXC Bionix a video se Stevem Hiltonem naleznete na stránkách www.dxcbionix.com.

O společnosti DXC Technology

DXC Technology (NYSE:DXC) je světová jednička v kategorii technologicky nezávislých poskytovatelů komplexních IT služeb. Pomáhá klientům benefitovat ze změny, kterou přináší digitální transformace. Společnost vznikla fůzí firem CSC a divize Enterprise Services společnosti Hewlett Packard Enterprise. DXC se stará o téměř 6 000 klientů z privátního i veřejného sektoru ve více než 70 zemích. Díky technologické nezávislosti, talentovaným zaměstnancům a rozsáhlé partnerské síti DXC Technology dodává výkonné IT řešení a služby nové generace. DXC technology je považována za jednu z nejvíce společensky odpovědných firem. Pro více informací navštivte www.dxc.technology.

Originál zprávy si můžete prohlédnout na stránkách businesswire.com: http://www.businesswire.com/news/home/20180228005287/en/

Kontakty:

DXC Technology

Richard Adamonis, Vztahy s médii

Tel.: +1-862-228-3481

Email: radamonis@dxc.com

nebo

Donna Jenks, Vztahy s médii

Tel.: +1-630-306-9989

Email: donna.jenks@dxc.com

nebo

Jonathan Ford, Vztahy s investory

Tel.: +1-703-245-9700

Email: jonathan.ford@dxc.com

Zdroj: DXC Technology

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

(BW)

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2018 ČTK

28°C

Dnes je středa 19. září 2018

Očekáváme v 1:00 19°C

Celá předpověď