Společnosti Airspan a Sprint zvítězily v letošní soutěži GLOMO 2018 Awards v kategorii největší průlom v oblasti mobilních technologií

Barcelona 1. března 2018 (PROTEXT/BusinessWire) -

Společnosti Airspan a Sprint s potěšením oznámily, že získaly ocenění za největší průlom v oblasti mobilních technologií za průlomové a úspěšné hromadné zapojení produktu Magic Box, prvního zcela bezdrátového interiérového zařízení typu small cell, které bylo speciálně vyvinuto pro vyšší efektivitu sítě, rychlejší přenos dat a lepší zkušenosti uživatelů.

“Jsme velmi rádi, že náš moderní produkt Magic Box získal ocenění GSMA a porotců v kategorii, kde je velká konkurence i z řad největších společností na světě,” řekl Robert Kingsley, ředitel divize vývoje zařízení typu small cell a WiFi společnosti Sprint. “Snadná instalace a vestavěná inteligence produktu Magic Box usnadňuje našim zákazníkům práci každý den.”

“Naše spolupráce s firmou Sprint umožňuje realizovat potenciál zařízení typu small cell, který je velice slibný i do budoucna. Zlepšují efektivitu sítí a rozšiřují jejich pokrytí a kapacitu za rentabilní cenu,” řekl Eric Stonestrom, generální ředitel společnosti Airspan Networks. “Produkt Magic Box je prvním zařízením, které se samo nainstaluje, má nízkou cenu a představuje vysoce výkonné řešení problémů se sítěmi.”

Ocenění za nejvýznamnější průlom v oblasti mobilních technologií Best Mobile Technology Breakthrough vyzdvihuje snahu mobilních operátorů, výrobců a dodavatelů, kteří se snaží rozšiřovat používání mobilních technologií, zlepšovat funkce pro uživatele a pomáhají získávat obchodní příležitosti.

Tato velmi různorodá kategorie zahrnuje komponenty, mikroprocesory, paměti, čipové sady, obrazovky, audio, baterie, operační systémy, rozhraní pro programování aplikací (API), kromě mnoha dalších produktů a sleduje dokonce návrhy inovací a faktory realizace. Oceňuje ohromnou různorodost globálního mobilního ekosystému, který se neustále modernizuje a přináší nové možností pro zákazníky. Společnosti Sprint a Airspan získaly v letošní soutěži 2018 GLOMO ocenění, kterého si velice cení.

Originál zprávy si můžete prohlédnout na schránkách businesswire.com: http://www.businesswire.com/news/home/20180227006808/en/

Kontakty

Airspan.com

Damiano Coletti, Tel : 01895 467100

Email : mediarelations@airspan.com

Zdroj: Airspan

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

(BW)

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2018 ČTK

18°C

Dnes je sobota 22. září 2018

Očekáváme v 15:00 20°C

Celá předpověď