Společnost Plasan podepsala smlouvu s firmou BAE Systems na pancéřování bojových plavidel Global Combat Ship Typ 26

KIBBUTZ SASA (Izrael) 28. února 2018 (PROTEXT/PRNewswire) - Společnost Plasan s potěšením oznámila, že podepsala smlouvu s firmou BAE Systems na pancéřování bojových plavidel Global Combat Ships Typ 26 pro Královské námořnictvo Spojeného království.

Výroba ochranného pancéřování pro první tři plavidla by měla být zahájena začátkem letošního roku. Lodě se budou stavět ve Skotsku v loděnicích společnosti BAE Systems v Glasgow a měly by být nejmodernějšími plavidly svého typu na světě.

Nové „globální bojové plavidlo“ Typ 26, které navrhla a postavila společnost BAE Systems, představuje novou třídu, která by měla nahradit osm protiponorkových fregat holandské třídy, které nyní Kálovské námořnictvo používá.

Typ 26 bude mít vyšší kapacitu a flexibilitu díky modernímu designu, který zahrnuje víceúčelovou vyloďovací část, rozlehlou přistávací palubu a hangár, který bude schopen pojmout celou řadu systémů, ať už automatických nebo s lidskou obsluhou. Bude zde rovněž značný prostor pro rozšiřování do budoucna.

Špičkové technologie pancéřování, flexibilita a modernizace společnosti Plasan skvěle doplňují přístup k lodím Typ 26 a pomohly zajistit tento důležitý program. Kvalita a procesy výroby společnosti podtrhují důvěru, která byla důvodem pro výběr řešení společnosti Plasan. K úspěchu společnosti Plasan přispěla rovněž spolupráce s projekčními orgány.

Pro společnost Plasan je ctí, že může spolupracovat s firmou BAE Systems na tomto prestižním programu.

Navštivte nás na adrese: http://www.plasan.com

Sledujte nás na stránkách LinkedIn, YouTube, Twitter

Pokud chcete další informace, kontaktujte prosím:

Meirav Ofir, Marcom

Tel : +972-54-2872368

Email : miravo@plasan.com

Zdroj: Plasan Sasa

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2018 ČTK

28°C

Dnes je středa 19. září 2018

Očekáváme v 1:00 19°C

Celá předpověď