LED video panely Christie Velvet CorePlus poskytují flexibilní a cenově dostupné řešení video projekce s bohatostí funkcí

Amsterodam 7. února 2018 (PROTEXT/PRNewswire) - ISE - Nové LED video panely CorePlus Christie® Velvet® poskytují bezkonkurenční flexibilitu designu pro cenově výhodná řešení LED video panelů. Pixelové rozlišení v rozmezí od 1,2 do 4,0 milimetrů umožňuje jednoduché přizpůsobení populárním rozlišením obrazu včetně 4K, je plně přizpůsobitelné dálkovým nebo místním ovládáním a může být instalováno i obsluhováno zepředu i zezadu. Perfektní pro veřejné prostory, kasina, zábavní parky, kostely, vysílací stanice, řídicí místnosti a konferenční místnosti, kromě řady dalších využití. Systém přímé montáže umožňuje úzkou instalační hloubku menší než 100 milimetrů.

Panely Christie Velvet CorePlus jsou navrženy se zaměřením na flexibilitu a cenovou dostupnost, a přitom poskytují řadu funkcí, které se obvykle nacházejí v dražších LED panelech. Vestavěné nebo dálkové napájecí zdroje pro CorePlus zvyšují možnosti instalace při současném zajištění efektivní správy tepla a redundancí při nepřetržitém provozu. Panely CorePlus obsahují přímý systém montáže, který umožňuje rychlou a snadnou instalaci přímo na ploché stěny, eliminuje potřebu další montážní konstrukce a tím dále snižuje celkové náklady na systém. Navíc s novým ovladačem E600 mohou koncoví uživatelé snadno nastavit rozlišení 4K při frekvenci 60 Hz.

„Naši zákazníci už nebudou muset při nákupu cenově výhodného LED video panelu obětovat klíčové funkce," řekl David Griffiths, ředitel pro rozvoj trhů zemí EMEA společnosti Christie. „Když si vyberete Christie, budeme s vámi pracovat na každém kroku, abychom využili neuvěřitelnou flexibilitu panelu CorePlus a našli řešení, které vaši představu promění v realitu. Můžete si být jisti, že bude dodán ve vynikající kvalitě a s prvotřídními službami a podporou související se značkou Christie."

„Mezinárodní trhy s úzkými LED panely pokračují v růstu neuvěřitelným tempem a očekává se, že v příštích čtyřech letech složená míra ročního růstu CAGR poroste o 19 procent a v roce 2021 dosáhne prodejů ve výši 2,9 miliardy USD," uvedl Chris McIntyre-Brown, zástupce ředitele pro profesionální vybavení a displeje společnosti FutureSource Consulting. „Začínáme sledovat zavádění cenově dostupných LED obrazových stěn předními výrobci AV techniky s možnostmi, které budou odpovídat požadavkům zákazníků na mezinárodních trzích, což povede k širšímu přijetí technologií LED s úzkým rozsahem pixelů."

Christie poskytuje zákazníkům online LED kalkulačku

Společnost Christie také zavedla novou online LED kalkulačku, která umožní jejím integrátorům, distributorům, konzultantům a architektonickým partnerům stejně jako koncovým uživatelům snadno a rychle navrhovat LED video panel, který splní jejich specifické požadavky. Zákazníci si mohou jednoduchým kliknutím vyžádat cenovou nabídku od prodejního týmu společnosti Christie.

„Společnost Christie se snaží být nejlepším partnerem pro LED video panely," dodal Romanowitz, „a díky silné integraci našeho online LED konfigurátoru do našich interních systémů nám umožní rychleji a efektivněji reagovat na dotazy zákazníků."

Panely Christie Velvet CorePlus budou dodávány na jaře roku 2018, kompletní s tříletou zárukou na díly a opravy, která je podpořena proslulou zákaznickou službou společnosti Christie.

Společnost Christie vylepšila také svou LED řadu produktů Velvet Apex

Společnost Christie s potěšením oznamuje, že její řada Velvet Apex nyní vylepšuje 4K video panely, které jsou méně komplikované díky novému ovladači E600 s možností projekce 4K při frekvenci 60 Hz. Nejenže je vlastní design jednodušší, ale v řetězci signálů je použito méně komponent, což znamená obraz bez artefaktů a pro diváky lepší zážitek při sledování.

Díky zlepšení nízkého jasu, pokročilému zpracování obrazu, kompatibilitě signálů HDR10 a špičkové kvalitě obrazu řada Christie Apex zajistí, že váš obsah bude zobrazen jak v živých barvách, tak i přesně - až po nejdrobnější detaily.

Řada Apex, která je plně certifikovaná a nabízí nepřetržitý provoz s rozlišením 4K při 60 Hz, nabízí přímou obsluhu, přímý systém montáže, dálkový a redundantní zdroj napájení a štíhlý design ADA pro spolehlivé a flexibilní LED video panely, které mají dlouhou životnost.

Vylepšená série Apex je k dispozici v rozmezí pixelů od 1,2 do 2,5 milimetrů. 0,9milimetrový model, který byl představen v prosinci roku 2017, uzavírá nabídku s jednou z nejkratších vzdáleností sledování obrazu na trhu. S poměrem stran 16:9 zobrazuje série Apex obsah v dokonalých detailech, takže je ideální volbou pro aplikace, kde je nejdůležitější kvalita a čistota obrazu, a to vše je podepřeno špičkovými zárukami a zákaznickou podporou společnosti Christie.

O společnosti Christie

Christie Digital Systems USA, Inc. je světová společnost v odvětví audiovizuálních technologií, která je plně vlastněnou dceřinou společností společnosti Ushio, Inc., Japonsko (burzovní index JP:6925). Je přední společností na trhu, která neustále určuje standardy, uvádí na trh nejvyspělejší projektory na světě a kompletní systém displejů a audio řešení pro kina. Společnost Christie je považována za jednu z nejinovativnějších firem v oboru audiovizuálních technologií na světě. Od maloobchodních displejů pro Hollywood přes klíčová velitelská centra až po učebny a cvičné simulátory, zobrazovací řešení a projektory společnosti Christie poutají pozornost diváků na celém světě svými úchvatnými dynamickými obrazy doprovázenými velkolepým zvukem. Více informací naleznete na webových stránkách www.christieemea.com nebo www.christieled.com.

Sledujte Christie:

https://www.twitter.com/christiedigital

https://www.twitter.com/christievive

https://www.facebook.com/christiedigital

https://www.linkedin.com/company/christie-digital-systems

https://www.youtube.com/christiedigital

https://www.instagram.com/christiedigital

https://vimeo.com/christiedigital

„Christie" je obchodní značka společnosti Christie Digital Systems USA, Inc., která je registrovaná ve Spojených státech amerických a několika ostatních zemích.

Christie® Velvet® je ochrannou známkou společnosti Christie Digital Systems USA, Inc.

KONTAKT: Oliver Berrow, Account Manager, Wildwood PR, +44 (0)1293 851115, oliver.berrow@wildwoodpr.com; Brant Eckett, marketingový ředitel EMEA, Christie, +44 (0)118 977 8000, brant.eckett@christiedigital.com; nebo navštivte naše webové stránky: www.christieEMEA.com

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2018 ČTK

14°C

Dnes je sobota 20. října 2018

Očekáváme v 15:00 13°C

Celá předpověď