První světová AR + blockchainová hra s živou akcí The Rose (Růže) bude spuštěna online

foto The First AR+ BlockChain Live-Action Game Worldwide (PRNewsfoto/Baofeng Nova Co., Ltd.)
The First AR+ BlockChain Live-Action Game Worldwide (PRNewsfoto/Baofeng Nova Co., Ltd.)

Peking 6. února 2018 (PROTEXT/PRNewswire) - Se Dnem svatého Valentýna za dveřmi je to ideální dárek pro milovanou osobu

Společnost Baofeng Nova Co., Ltd., první profesionální poskytovatel infrastrukturních blockchainových služeb na světě, spustí hru Rose na celém světě v předvečer Valentýna jako perfektní dárek, který každý může věnovat svým milovaným protějškům nebo objektu své lásky. Rose je první blockchainová živá akční AR hra (v augmentované realitě).

Vyhledáváním a stahováním hry Rose budou hráči náhodně získávat svá vlastní semínka růží. Mohou potom po zalévání pro své milované vytvořit jedinečnou sbírku růží a vést si deník o tom, jak o tyto rostliny pečovali a dali jednotlivé růže dohromady, aby vytvořili jedinečnou kytici a poté tuto kytici ukládali na blockchainu jako věčnou hodnotu. Květiny mohou být buď prodány jako cenný majetek, nebo darovány ostatním jako svědectví lásky. Čas, místo a zpráva, která doprovází květinový dar, budou ukládány na blockchainu, čímž vzniknou věčné vzpomínky, které vydrží po dobu 10, 15, nebo dokonce i 50 let. Květiny lze zobrazit v 3D zobrazení na mobilních telefonech pomocí virtuální reality nebo holografické technologie.

Každá růže je geneticky jedinečná. To, co přitahuje hráče, je proces pěstování květin pro své blízké, které mohou být v blockchainu udržovány věčně. Hra Rose také působí jako cenné vyznání lásky. Vývojáři této hry nazývají tento projev náklonnosti Důkazem lásky, který umožňuje každému hráči strávit čas a vynaložit úsilí, aby prokázal city, které chová ke své milované osobě.

Cui Tianlong, generální ředitel společnosti Baofeng Nova Co., Ltd., a šéfdesigner hry Rose, uvedl: „Naším cílem je využít blockchainové technologie tím, že budeme vytvářet jedinečně kreativní aplikace založené na blockchainu, které dávají každému hráči, který touží vyjádřit, co cítí vůči vybrané osobě, možnost novátorské a bezprecedentní zkušenosti formou hry."

Další informace naleznete na webových stránkách: www.therose.cloud nebo na oficiálních účtech Facebook/Twitter/YouTube: „therose.cloud".

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/638655/The_Rose.jpg

KONTAKT: Wang Lijia, +86-185-1690-4806, wanglijia@thinknet.cc

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2018 ČTK

8°C

Dnes je pátek 16. listopadu 2018

Očekáváme v 17:00 6°C

Celá předpověď