Společnost Christie představí na výstavě ISE 2018 laser fosforové projektory Crimson 3DLP

Wokingham (Anglie) 6. února 2018 (PROTEXT/PRNewswire) - Na výstavě ISE 2018 bude vystavena nová řada laser fosforových projektorů Christie® Crimson Series 3DLP®, která poskytuje osvětlení o intenzitě až 25 000 ISO lumenů, zpracování 60 Hz a technologii Christie BoldColor Technology v kompaktním a robustním balíčku s nízkou pořizovací cenou za pronájem, využití při představeních a pevnou instalaci. Pro další úspory nákladů mohou zákazníci upgradovat ze své stávající řady Christie M a řady J na bezlampové technologie Crimson WU25 a HD25, aniž by museli zakoupit nové objektivy.

„Návštěvníci výstavy ISE 2018 uvidí u řady Crimson značný rozdíl jak v bohatosti barev, tak v jasu," uvedl Miles Donovan, ředitel rozvoje obchodu v zemích EMEA společnosti Christie. „A díky svému dlouhotrvajícímu jasu, spolehlivosti a odolnosti, technologiím TruLife Electronics a BoldColor nabízí řada Crimson to nejlepší z laser fosforové technologie s jasem a barevností, které si na dnešním stále se vyvíjejícím trhu žádají jak organizátoři stálých akcí, tak i živých představení. Velmi se těšíme na to, co si zákazníci pomyslí o novém přírůstku k řadě našich projektorů na výstavě ISE 2018."

Uživatelé ocení ultra rychlé zpracování elektroniky Christie TruLife™ a vestavěných možností zvukového mixu Christie Twist™. Kromě toho přidáním systému Christie Mystique uživatelé zkrátí dlouhou dobu kalibrace projektoru z hodin na minuty, což ušetří čas i náklady na práci.

Řada Crimson, která byla navržena s ohledem na techniky, byla navržena jako odolná a snadno přenosná, manipulovatelná a snadná k instalaci díky kompaktnímu tvaru, tichému provozu a orientaci v rozmezí 360 stupňů. Díky zabudovanému laserovému světelnému zdroji IP5X poskytují projektory Crimson roky spolehlivého, levného a prakticky bezúdržbového provozu a současně nabízejí živé a přirozené barvy v zábavních parcích, ve vnitřních a venkovních arénách a stadionech, při zábavních a velkých akcích, ve veřejných prostorách a dalších.

S využitím téměř stejné základny jako u bestsellerového projektoru Christie Boxer s výdrží osvětlení až 20 000 hodin může řada Crimson odolat náročným podmínkám při přepravě a vysokým nárokům na používání. Pro zákazníky, kteří potřebují vyšší rámcové rychlosti a frekvenci až 120 Hz pro vizualizaci 3D nebo simulační aplikace, jsou nové modely Christie® Mirage HD25 a Mirage WU25 ideálním řešením.

Řada Crimson bude mít svou první veřejnou přehlídku v zemích EMEA na výstavě ISE 2018 na stánku společnosti Christie (v hale 1, stánek H70), kde se budou návštěvníci schopni blíže seznámit s nejnovějším 3DLP laser fosforovým projektorem společnosti Christie. Řada Crimson bude distribuována v únoru 2018.

O společnosti Christie®

Christie Digital Systems USA, Inc. je světová firma v odvětví audiovizuálních technologií, která je plně vlastněnou dceřinou společností firmy Ushio, Inc., Japonsko (burzovní index JP:6925). Je přední společností na trhu, která neustále určuje standardy, uvádí na trh nejvyspělejší projektory na světě a kompletní systém displejů a audio řešení pro kina. Společnost Christie je považována za jednu z nejinovativnějších firem v oboru audiovizuálních technologií na světě. Od maloobchodních displejů pro Hollywood přes zásadně důležitá velitelská centra až po učebny a cvičné simulátory, zobrazovací řešení a projektory společnosti Christie poutají pozornost diváků na celém světě svými úchvatnými dynamickými obrazy doprovázenými velkolepým zvukem. Více informací naleznete na internetových stránkách www.christiedigital.com.

Sledujte nás:

Twitter.com/christiedigital

Facebook.com/christiedigital

#christiedigital

„Christie" je obchodní značka společnosti Christie Digital Systems USA, Inc., která je registrovaná ve Spojených státech amerických a několika ostatních zemích.

DLP® je chráněná registrovaná značka společnosti Texas Instruments

KONTAKT: Oliver Berrow, Account Manager, Wildwood PR, +44 (0)1293 851115, oliver.berrow@wildwoodpr.com; Brant Eckett, marketingový ředitel EMEA, Christie, +44 (0)118 977 8000, brant.eckett@christiedigital.com; nebo navštivte naše webové stránky: www.christieEMEA.com

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2018 ČTK

7°C

Dnes je pátek 16. listopadu 2018

Očekáváme v 23:00 3°C

Celá předpověď