Společnost JA Solar utvořila partnerství se společností Manitu Solar pro rozšíření přítomnosti na východoevropských trzích

Peking (Čína) 4. února 2018 (PROTEXT/PRNewswire) - Dne 25. ledna 2018 společnost JA Solar Holdings Co., Ltd. (JASO) ("JA Solar"), jeden z největších světových výrobců solárních produktů, oznámila, že vytvořila partnerství se společností Manitu Solar, předním distributorem fotovoltaických zařízení v Maďarsku, za účelem rozšíření svého dosahu na východoevropských trzích. Podle podmínek dohody o partnerství bude společnost Manitu Solar distribuovat solární moduly JA Solar.

Společnost Manitu Solar, která byla založena v roce 2010, je zaměřena na dodávky prvotřídních solárních produktů a má bohaté zkušenosti se zaváděním pozemních a střešních projektů. Kromě toho společnost Manitu Solar vyvinula rozsáhlou distribuční síť s více než 300 místními provázanými podniky. Jako zakládající člen asociace MANAP (Maďarská asociace fotovoltaického průmyslu) a klíčový člen organizace Polska PV je Manitu Solar jednou z nejvýznamnějších solárních společností ve východní Evropě.

Pan Norbert Nagy, generální ředitel společnosti Manitu Solar, uvedl: "Společnost Manitu Solar pracuje výhradně s prvotřídními globálními dodavateli, aby našim zákazníkům poskytovala nejvyšší kvalitu produktů a služeb. Společnost JA Solar je široce uznávána za vysokou účinnost konverze, vysoký výkon a spolehlivost solárních modulů. Její podnikatelská filozofie je velmi slučitelná s naší. Věříme, že naše spolupráce urychlí zavádění zelené energie v Maďarsku a dalších východoevropských zemích."

Pan Cao Bo, viceprezident společnosti JA Solar, uvedl: "Společnost JA Solar představuje zhruba 10 % světového solárního trhu. Máme více než 20 regionálních kanceláří a zařízení po celém světě, které poskytují solární produkty ve více než 100 zemích. Těšíme se na vybudování dlouhodobého partnerství s distributory s podobnou vizí pro další propagaci rozvoje zelené energie v celosvětovém měřítku."

KONTAKT: Sun Xiaorui, 86-010-63611888 x1698, bj.sunxr@jasolar.com

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2018 ČTK

7°C

Dnes je pátek 16. listopadu 2018

Očekáváme v 23:00 3°C

Celá předpověď