Asterion Space Token ICO vstupuje do druhé fáze a chystá se na vytvoření nového virtuálního občanství

foto

Praha 2. února (PROTEXT) - Asterion, nová komunita ve virtuální realitě, kde občané budou žít bez centrální vlády, je již ve druhé fázi vydání (ICO) Asterion tokenu. První vlna (ATR 1) úspěšně skončila úplným vyprodáním celkem 100,000 tokenů a současná druhá vlna ATR 2 (s nabídkou 150,000 tokenů) již překonala hranici dalších 100,000 prodaných tokenů.

Asterion Space posouvá virtuální občanství do nové dimenze. Virtuální svět tvoří decentralizovaná komunita, kde každý si řídí své záležitosti sám a interakce a transakce jsou prováděny pomocí distribuovaných výpočtů (distributed computing) a s využitím blockchainu. Platforma je koncipována jako open source každému jednotlivci dává možnost účastnit se hlasovacího procesu. Token je prodáván za 1 USD a výnosy z prodeje jsou použity na samotný vývoj virtuálního světa a rovněž k propagačním účelům. Po skončení fáze ATR 2 přijde na řadu fáze ATR T.

Asterion umožní účastníkům využít širokou škálu aspektů, například jejich vlastní profesi, pozemky, služby, obchody, banky nebo veřejné služby. Svět Asterionu bude tvořen uživateli, kteří budou v blízké budoucnosti žít ve virtuálních komunitách jako vlastníci pozemků s plnou kontrolou nad svými vlastnickými právy a bez obav ze zásahů centrálních úřadů a organizací. Další možností bude přispívání k vědeckému výzkumu pomocí výpočetní sítě Asterionu, která poskytne masivní výpočetní sílu.

"Vytváříme a realizujeme novou strategii směřování lidstva. Prostor Asterionu je pro každého, kdo se chce stát součástí něčeho nového a revolučního. Asterion nabídne unikátní možnosti kombinovat virtuální zábavu s reálnými investicemi a podnikáním. Bez ohledu na velikost majetku, každý občan má v našem světě stejná práva," říká mluvčí Asterionu.

Nová komunita Asterionu je otevřená pro každého, kdo chce žít novým způsobem. Kdo se chce zúčastnit, může si vytvořit svůj účet v Asterionu a po jeho schválení získává oficiální občanství Asterionu. Tokeny je možné koupit pomocí převodu bitcoinů do fondu Asterionu. Všechny tokeny jsou poté převedeny do peněženky uživatele přímo v Asterionu, nebo do jiné preferované peněženky.

Jako občané Asterionu účastníci budou mít hlasovací práva a budou moci ovlivňovat sociální a virtuální obory po celém světě. Účastníci získávají VR občanství, virtuální pas a hlasovací práva. Tým Asterionu aktuálně pracuje na vývoji virtuálního světa a vytvoření mezinárodní komunity, dále na vývoji sociální sítě občanů, Avatar software, business inkubátoru, Univerzity světa Asterionu a na slavnostní ceremonii k příležitosti spuštění Asterionu.

Asterion věří, že civilizace dosáhla bodu kolektivního uvědomění si hodnoty lidského kapitálu a síly kreativity lidské osobnosti pro rozvoj nové společnosti. Toto pochopení se odrazí v budoucnosti založené na nové, post-industriální komunitě.

Více informací naleznete na https://www.asterion.space/

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2018 ČTK

8°C

Dnes je čtvrtek 15. listopadu 2018

Očekáváme v 7:00 1°C

Celá předpověď