Inca Collagen - vánoční dárek, který potěší a pomůže

foto

Praha 12. prosince (PROTEXT) -

Každá žena alespoň jednou za život bojovala s určitým "neduhem krásy". Ať už jde o roztřepené nehty, konečky vlasů nebo mdlou pleť.

Takovými signály nám tělo nejčastěji naznačuje, že něco je třeba změnit a napravit. Ideálním způsobem, který pomůže bez přítomnosti škodlivé chemie. Ta stav totiž často ještě více zhorší. Lidské tělo je indikátorem našeho aktuálního zdraví a celkového životního stylu. Těžké období v životě se často podepíše nejen na našem psychickém, ale také na fyzickém zdraví. Tělo nás tak upozorňuje, že něco není v pořádku a reaguje - například zvýšeným výskytem zanícených pupínků, pokožkou bez lesku či roztřepenými nehty.

Slyšeli jste už o přípravku Inca Collagen?

Základem přípravku je mořský kolagen. Kolagen je totiž obecně považován za jakéhosi všestranného pomocníka, který si dokáže poradit s řadou kosmetických problémů.

Věděli jste o tom, že kolagen tvoří až 70% naší kůže a 30% bílkovinného tkáně? Kolagen věkem z těla přirozeně ubývá a jeho nedostatek se může projevit řadou problémů (bolesti páteře, bolest kostí, paradentóza, suchá a popraskaná kůže, křečové žíly, plísňová onemocnění a mnohé jiné).

V balení přípravku Inca Collagen se nachází 30 denních dávek mořského kolagenu. Jedna přitom obsahuje 3000 miligramů kolagenu. Díky vysokému množství v denní dávce a skvělé rozpustnosti je Inca Collagen nejlepší poměr mezi kvalitou a cenou na slovenském a českém trhu.

Jeho užívání je velmi jednoduché. Do libovolné tekutiny (voda, čaj, džus ...) si denně zamícháte jeden sáček. Kolagen je bez barvy, chuti a vůně, proto s užíváním nebude mít nikdo problém.

Vánoce se blíží a pokud právě přemýšlíte o vhodném vánočním dárku, který je všestranný a potěší každého člena vaší rodiny, právě jste ho našli.

Více o přípravku Inca Collagen najdete na stránce: www.incacollagen.cz.

6°C

Dnes je pondělí 27. března 2023

Očekáváme v 9:00 3°C

Celá předpověď