Trojrole Jaroslava Duška

foto První průtočná vernisáž obrazů ze sbírky Jaroslava Duška proběhla v pondělí v Galerii měsíčníku Regenerace
První průtočná vernisáž obrazů ze sbírky Jaroslava Duška proběhla v pondělí v Galerii měsíčníku Regenerace
Jak milovníci umění a zdravého životního stylu přicházeli, tak Jaroslav Dušek průtočně vyprávěl o dílech se své sbírky
Výstava zahrnuje artefakty, které herec dostal od svých příznivců, takže pochopitelně není prodejná
Kniha Tvarytmy se stále těší přízni čtenářů
Ze mě je svérázné povídání Jaroslava Duška, které zaznamenala Pavlína Brzáková

Praha 5. prosince (PROTEXT) - Všichni máme dar žít, tak zní název předvánočního setkání s hercem Jaroslavem Duškem, jenž se proslavil i svým alternativním životním stylem. Téma štěstí, zdraví, dlouhých let bude probírat s MUDr. Janem Šulou.

Těžko říct, jak a kudy se bude ubírat netradiční přednáška "Všichni máme dar žít", jelikož Jaroslav Dušek je zapřisáhlý improvizátor. Jisté je to, že se s dr. Janem Šulou setkají v sobotu 9. prosince v 18 hodin na pódiu Theater Cinema Café Royal (Vinohradská 48, Praha 2). O daru žít se často zmiňuje i ve svých knihách Ze mě aneb Cesta blázna a vnitřní svět Jaroslava Duška nebo Tvarytmy, které vydává nakladatelství Eminent. Ostatně i dr. Šula se vydal novátorskou cestou tzv. biomodulační medicíny, která vědeckými prostředky potvrzuje existenci lidské duše, její jednotu s tělem, tedy i možnosti duševního vlivu na zachování fyzického zdraví či léčbu nemocí.

V pátek 8. prosince od 20 hodin se Jaroslav Dušek stane kmotrem nového sólového CD Ondřeje Smeykala. Slavnostní koncert virtuosa na didgeridoo, dechový hudební nástroj australských domorodců, se koná v Betlémské kapli (Betlémském náměstí 4, Praha 1).

Včera, tj. 4. prosince, v Galerii měsíčníku Regenerace (Starostřešovická 79, Praha 6 - Střešovice) proběhla První průtočná vernisáž obrazů ze sbírky Jaroslava Duška. Vzhledem k nevelkým prostorám herec příchozím „průtočně“ vyprávěl o osudech jednotlivých děl, která dostal darem od svých příznivců a přátel. První část artefaktů bude k vidění do poloviny března, potom se obmění a výstava potrvá do příštího léta.

Kontakt:

Jiří Kuchař

nakladatelství Eminent

tel.: 602 663 940

info@eminent.cz, www.eminent.cz, www.regenerace.cz

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2018 ČTK

19°C

Dnes je úterý 16. října 2018

Očekáváme v 15:00 21°C

Celá předpověď