Společnost Nevro získala označení CE pro systém míšní stimulace Senza II(TM) umožňující terapii HF10(TM)

foto

Redwood City (Kalifornie) 1. prosince (PROTEXT/PRNewswire) - Dokonalá, neopioidní terapie, která je nyní dodávána v menším a rafinovanějším implantabilním pulzním generátoru (IPG)

Nevro Corp. (NYSE:NVRO), světová společnost vyrábějící zdravotnická zařízení, která poskytují inovativní řešení založená na důkazech pro léčbu chronických bolestí, dnes oznámila, že získala označení CE pro svůj systém míšní stimulace (SCS) Senza budoucí generace, který umožňuje terapii HF10(TM). Systém Senza II nabízí špičkové výsledky a klinické výhody terapie HF10 prostřednictvím menšího a vylepšeného působení při zachování výkonu a trvanlivosti současného implantabilního pulzního generátoru (IPG).

„Spolu se svými kolegy jsem netrpělivě očekával schválení systému Senza II SCS," řekl Dr. Adnan Al-Kaisy, M.D., klinický vedoucí a konzultant z oddělení pro tišení bolesti a neuromodulaci v nemocnici Guy's and St Thomas' Hospital ve Spojeném království. „Snížená velikost a optimalizovaný design přístroje Senza II IPG umožňují větší pohodlí pacienta a možnosti umístění. Toto je další vývoj zařízení, které před sedmi lety revolucionizovalo léčbu pacientů s chronickou bolestí zad tím, že jim poskytlo velkou úlevu od bolesti bez parestézie."

„Systém Senza II je krokem vpřed, který představuje závazek naší společnosti neustále rozvíjet naše produktové portfolio," řekl Rami Elghandour, prezident a generální ředitel společnosti Nevro. „Menší zařízení s rafinovaným působením přináší bezkonkurenční výkon našeho současného systému Senza a je podpořen stejnými nejlepšími klinickými důkazy, které byste očekávali od společnosti Nevro a terapie HF10. Těšíme se na zahájení jeho řízeného zavádění v Evropě."

O systému Senza a terapii HF10

Systém Senza je jediný systém SCS, který umožňuje patentovanou terapii HF10 společnosti Nevro, což je terapie SCS, která do míchy zasílá elektrické impulzy, aby zmírnila bolest. Elektrické impulzy jsou dodávány malými elektrodami na vodičích umístěných v blízkosti míchy a jsou připojeny ke kompaktnímu generátoru poháněnému bateriemi, který je implantován pod kůži. Terapie HF10 je jedinou SCS terapií pro uvolnění bolesti bez parestézie (pocity vyvolané stimulací, jako je brnění nebo bzučení, což je základem tradiční stimulace SCS) a je také první terapií SCS, která v komparativní studii demonstruje nadřazenost nad tradiční stimulací SCS pro záda a bolesti nohou. Inovace systému SCS společnosti Nevro, včetně systému Senza® a terapie HF10(TM), jsou chráněny více než 140 patenty vydanými v USA a zahraničí.

O společnosti Nevro

Společnost Nevro se sídlem v Redwood City v Kalifornii je globální společností zabývající se zdravotnickými zařízeními, zaměřující se na poskytování inovativních produktů, které zlepšují kvalitu života pacientů trpících vyčerpávající chronickou bolestí. Společnost Nevro vyvinula a uvedla na trh systém stimulace míchy Senza (SCS), což je nefarmakologická neuromodulační platforma založená na důkazech pro léčbu chronické bolesti. Systém Senza je jediný systém SCS, který umožňuje aplikaci patentované terapie HF10 společnosti Nevro. Senza, HF10, Nevro a logo Nevro jsou ochrannými známkami společnosti Nevro.

Kontakt na oddělení vztahů s investory:

Nevro Investor Relations

Paní Katherine Bock

+1 (650) 433-3247

ir@nevro.com

Logo - http://mma.prnewswire.com/media/613440/Nevro_logo_R_2016.jpg

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2018 ČTK

20°C

Dnes je úterý 16. října 2018

Očekáváme v 7:00 9°C

Celá předpověď