Panelová diskuze o praktických zkušenostech s nasazením systému RPA

foto

Praha 9. listopadu (PROTEXT) - Společnost StringData s.r.o. pořádá, u příležitosti představení prvního ryze českého RPA nástroje na trhu - ULTIMATERPA, technologickou snídani. V rámci akce proběhne panelová diskuze na obecné téma automatizované robotizace, jejích přínosů a překážek při implementaci. V panelu zasedne Robert Šamánek majitel společnosti StringData s.r.o. a také vizionář a velmi známé jméno v oboru pan Petr Beneš. Za stranu zákazníků, kteří prošli celým procesem nasazování RPA bude v panelu František Mareth, Head of ICT& Projects společnosti Wüstenrot Financial Group a Bedřich Krejčí, CIO společnosti Sodexo.

Při panelové diskuzi budou řešeny otázky zajímající firmy, které o nasazení RPA teprve uvažují. Účastníci se dozví praktické zkušenosti od těch, kteří již sami RPA systém implementovali. Kromě technologických detailů přijde řeč také na to, jak komplikované to ve skutečnosti bylo či nebylo, oproti původním očekáváním. A to od původního nápadu, jeho prosazení v organizaci až po jeho úspěšné spuštění do produkčního prostředí.

Snídaně je určena manažerům středních a velkých firem, kteří uvažují o zefektivňování procesů ve své organizaci a zajímají je zkušenosti z praxe.

Termín: 28. listopadu 2017 od 8:30

Místo: ERBIA CONGRESS CENTRUM, City Tower, 27. patro Hvězdova 1716/2b, 140 00 Praha 4

Akce je určena pouze pro registrované účastníky.

V případě zájmu je možné se registrovat a to nejpozději do 21.11.2017 na mailové adrese: snidane@ultimaterpa.com. Počet míst je omezen!

O RPA

RPA je zkratka anglického textu Robotic Process Automation. Technologie RPA využívá softwarové roboty, kteří od lidí převezmou a dále automaticky vykonávají rutinní činnosti v administrativních procesech.

RPA dokáže plnohodnotně nahradit činnosti zaměstnance související s obsluhou různých počítačových aplikací. Nasazení robotů má mnoho pozitiv, mezi ty nejdůležitější patří: výrazné zrychlení procesů, snížení chybovosti, rychlá návratnost investice, uvolnění kapacity kvalifikovaných pracovníků, možnost nepřetržité práce.

Více informací o produktu: http://www.ultimaterpa.com.

Kontakt pro média:

Helena Rubeš

Fast & Simple s.r.o.

Mobilní telefon: +420 777 094 019

Email: helena.rubes@fastsimple.cz

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2018 ČTK

19°C

Dnes je pátek 21. září 2018

Očekáváme v 1:00 16°C

Celá předpověď