Společnost Tiens pořádala oslavu 22. výročí v Dillí

foto Tiens Group Celebrates 22nd Anniversary of Establishment (PRNewsfoto/Tiens Group)
Tiens Group Celebrates 22nd Anniversary of Establishment (PRNewsfoto/Tiens Group)

Dillí 8. listopadu (PROTEXT/PRNewswire) - Čínský nadnárodní konglomerát Tiens Group uspořádal v neděli své oslavy 22. výročí a řadu souvisejících aktivit v Dillí, hlavním městě Indie.

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/598606/Tiens_Group.jpg

Tohoto mezinárodního setkání se zúčastnilo přibližně 10 000 obchodních partnerů z téměř 50 zemí a regionů.

„Společnost Tiens aktivně realizuje iniciativu Pásu a cesty, zrychlila proces globalizace a vybrala Indii jako jeden z hlavních trhů pro zvýšení investic a vytvoření dalších poboček a franšízových obchodů," řekl Li Jianing, generální ředitel pro investice a centra rozvoje města Tiens.

„Společnost Tiens rozdělila světový trh na 21 oblastí a optimalizovala své přidělování zdrojů," uvedl Li a dodal, že v současné době společnost Tiens působí úspěšně v 37 zemím a regionech včetně USA, Austrálie, Francie, Korejské republiky, Spojených arabských emirátů (SAE) atd.

Podle pana Li bude společnost Tiens dále rozšiřovat svoji přítomnost na indickém trhu elektronických obchodů, rozvíjet spolupráci s indickými dodavateli vysoké kvality a využívat globální marketingové sítě společnosti Tiens k propagaci indických výrobků na celém světě. To bude v budoucnu nepřetržitým přínosem k veřejnému blahobytu v Indii.

Li Jinyuan, předseda a prezident společnosti Tiens Group, předal účastníkům v Dillí video zprávy se slovy, že Tiens oficiálně zahájí svou novou globální strategii a vyrazí na novou cestu podnikání.

Společnost Tiens byla založena v roce 1995 panem Li Jinyuanem v pobřežním městě Tianjin v severní Číně. Skupina Tiens má zastoupení v mnoha oblastech, jako je biotechnologie, zdravotnictví, cestovní ruch, vzdělávání, elektronický obchod a finanční investice. Má pobočky ve 110 zemích a regionech. Společnost Tiens začala působit na indickém trhu v roce 2002 a v současné době v této zemi provozuje 12 poboček a 75 franšízových prodejen.

Odkazy na fotografie: http://asianetnews.net/view-attachment?attach-id=300181

KONTAKT: Pan Han, Tel.: 86 10 88051148

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2018 ČTK

18°C

Dnes je čtvrtek 18. října 2018

Očekáváme v 15:00 19°C

Celá předpověď