NEORIS podporuje inovace a získává dynamiku v digitálním transformačním prostoru

Miami 7. listopadu (PROTEXT/BusinessWire) -

Hraje důležitou roli v projektu CEMEX Go, plně digitální platformě pro integraci zákazníků

NEORIS, globální společnost v odvětví digitálních poradenských služeb, dnes oznámila spuštění platformy CEMEX Go, jednoho z nejdůležitějších klientských projektů v historii. CEMEX Go, iniciativa společnosti CEMEX, je první plně digitální platformou svého druhu, určenou pro integraci zákazníků. Díky silnému přístupu orientovanému na zákazníky umožňuje klientům zvýšit produktivitu, dělat lepší podnikatelská rozhodnutí a mít větší kontrolu nad svými podniky.

Společnost NEORIS hrála v iniciativě zásadní roli. Navrhla a rozvíjela strategii zaměřenou na zákazníky a také implementaci systému.

Společné úsilí společností CEMEX a NEORIS je krokem na cestě odvětví stavebních materiálů k éře propojeného podnikání.

"Společnost NEORIS byla strategickým spojencem firmy CEMEX. Pomohla nám udržet si konkurenceschopnost na rychle se měnícím globálním trhu," řekl Fernando A. Gonzalez, generální ředitel společnosti CEMEX. "NEORIS hrála při vývoji platformy CEMEX Go od začátku klíčovou roli. Díky multidisciplinárním týmům po celém světě a perspektivě akutního podnikového poradenství se společnost NEORIS stala jedním z nejúspěšnějších poskytovatelů digitálního transformačního prostoru."

Martín Mendez, generální ředitel společnosti NEORIS, řekl: "Projekt CEMEX Go dodává impuls k naší transformaci jako digitální poradenské společnosti. Během tohoto konkrétního projektu bylo naším cílem pomoci společnosti CEMEX vytvořit nejlepší zákaznický zážitek ve svém oboru změnou obchodního modelu a podporou nejnovějších digitálních technologií."

NEORIS je přední světová poradenská společnost, která odhaluje obchodní potenciál a podporuje digitální inovace. Prostřednictvím holistické, škálovatelné a udržitelné transformace orientované na zákazníka rozvíjí společnost NEORIS technologické znalosti, lidi a design s cílem vytvořit kritický most spojující starší technologie s novými digitálními řešeními. Společnost NEORIS má sídlo v Miami na Floridě a síť globálních poskytovatelských center, designových studií a provozů v USA, Evropě, Latinské Americe, Africe, na Středním východě a v Asii.

Další informace najdete na adrese http://www.neoris.com/usa/home/, na Facebooku nebo Twitteru @NEORIS

Původní verzi této zprávy najdete na serveru businesswire.com: http://www.businesswire.com/news/home/20171106006206/en/

Kontakty

NEORIS

Paula Amador, 305-728-6044

paula.amador@neoris.com

nebo

Aileen Abella, 305-310-6377

aileen@aileenabella.com

Zdroj: NEORIS

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2018 ČTK

15°C

Dnes je středa 26. září 2018

Očekáváme v 15:00 17°C

Celá předpověď