Netbid GmbH: Spolupráce - Maďarská železniční společnost GYSEV Zrt. (Raaber Bahn) a rakouská firma NetBid GmbH oznámily, zahájení rozsáhlé spolupráce v Budapešti

foto

Vídeň 23.října (PROTEXT/ots) - Hlavním pilířem spolupráce je outsourcing remarketingu na použité železniční osobní vagóny a vozy v rámci částečné výměny vozového parku společnosti GYSEV. "Smyslem spolupráce je posílit koncept profesionálních mezinárodních remarketingových služeb. Například vytvořit nové trhy vzájemným propojením obchodních delegací a obchodních ministerstev," říká Andreas Weinberger, generální ředitel firmy NetBid GmbH.

"Služby společnosti NetBid a snaha o modernizaci našeho vozového parku jsou ideální příležitostí pro outsourcing remarketingových služeb. Na základě této spolupráce chceme vytvořit nové příležitosti pro mezinárodní železniční společnosti, které chtějí zlepšit své standardy za přiměřenou investici," říkají Szilárd KÖVESDI generální ředitel a Csaba UNGVÁRI zástupce generálního ředitele firmy GYSEV Zrt.

GYSEV Zrt (http://www.gysev.hu)

Společnost Raaberbahn nebo GySEV je rakousko-maďarská železniční firma se sídlem v maďarském Sopronu. Firma je společným podnikem států Maďarska (65.7%), Rakouska (28.2%) a firmy STRABAG SE (6.1%). V maďarštině zní název společnosti Győr-Sopron-Ebenfurti Vasút (GySEV), v němčině se firma do roku 2008 jmenovala Raab-Oedenburg-Ebenfurther Eisenbahn (ROeEE), a pak se její název změnil na Raaberbahn.

NetBid AG; NetBid GmbH (http://www.netbid.com)

Společnost NetBid AG je průmyslový aukční dům se sídlem v Hamburku a s pobočkami v Bavorsku a Bádensku-Württembersku. Firma má také 4 zahraniční kanceláře v Rakousku, Polsku, Španělsku, České republice, Švýcarsku, Maďarsku, Slovinsku a v Jižní Koreji. Firma NetBid patří do skupiny firem NetBid Industrie-Auktionen AG a byla založena v roce 1999. Nabízí služby v oblasti oceňování mobilního majetku, remarketing přepravních jednotek, strojů a systémů, a to na základě online aukcí, běžných aukcí i přímého prodeje.

Kontaktní informace:

NetBid GmbH

Andreas Weinberger

+4318906670-401

weinberger@netbid.com

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2021 ČTK

21°C

Dnes je středa 4. srpna 2021

Očekáváme v 3:00 15°C

Celá předpověď