S kým se potkáte na Startup Festivalu?

Praha 20. září (PROTEXT) - Největší startupová akce v Praze Startup Festival se uskuteční již 27. září na Vysoké škole ekonomické v Praze (VŠE). Její organizátoři z podnikatelského akcelerátoru xPORT Business Accelerator VŠE připravili nabitý program. Během jediného dne mohou účastníci nakouknout do týmů dvacítky startupů, zúčastnit se třech panelových diskusí a rezervovat si individuální konzultaci u desítky profesionálů.

Generálním partnerem letošního ročníku se stala česká softwarová firma Inventi. "Touha a víra uspět je hnacím motorem každého začínajícího startupu. Někdy není jednoduché neztratit víru a kolikrát postačí i malá podpora. Proto se hrdě účastníme Startup Festivalu a jsme rádi, že se podobně zapojily i další firmy," říká spoluzakladatel Inventi Tomáš Vodenka. Účastníci se s ním mohou osobně potkat v panelové diskusi Success Stories aneb příběhy úspěšných startupů. Jeho kolega Jan Kaštura bude pak na one2one konzultaci ukazovat, jak na úspěšný startup.

Letošní ročník Startup Festivalu bude mít dvě hlavní části, hlavní a doprovodný program. Hlavním programem je veletrh startupů.

V rámci doprovodného programu zve xPORT na panelové diskuse, one2one konzultace, workshopy, přednášku a Launchpad Mentoring od společnosti Google. Seznam vystavujících startupů, které tu budou hledat nové členy svých týmů nebo představovat novinky svého byznysu, pravidelně aktualizujeme na webu akce. Už nyní se můžete těšit jak na zavedené značky se startupových duchem (ZOOT, Digitální garáž Google, Storyous, Inventi, Lipa Learning, U+, SmileCar), tak na začínající firmy (Vehiklo, Crowholding, Vissto, signageOS a další). Na stáncích v Atriu Rajské budovy se s nimi návštěvníci mohou potkat od 09:00 do 16:30 hod.

Dále xPORT zve na tyto panelové diskuse:

13 hod Fundlift, Hithit, Bohempia, SmileCar aneb crowdfunding z obou břehů

15 hod Inventi, Slevomat, Storyous aneb příběhy úspěšných startupů

17 hod Jiné světy, jeden cíl: startupy a korporace (v angličtině)

Registrace na one2one konzultace na témata business plán, digital marketing, média, motivační dopis a CV, finance a další byly spuštěny ve středu 13. září. Stále jsou volná místa, tak si rezervujte své místo co nejdříve.

Vstup na Startup Festival je po celý den zdarma.

Festivalovou atmosféru naladí také soutěže, chill out zóna a startupové občerstvení.

Festivalové aktuality sledujte na facebookové události, více informací je pak na www.startupfestival.cz.

Kontakt:

Martin Eckstein

PR Consultant

tel.: 731 464 846

e-mail: martin@eckstein.cz

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2021 ČTK

4°C

Dnes je sobota 17. dubna 2021

Očekáváme v 9:00 2°C

Celá předpověď