Yanfeng Automotive Interiors spolupracuje s klíčovými inovativními společnostmi na vytvoření dalšího životního prostoru

Frankfurt 13. září (PROTEXT/ots) -

Zlomové trendy včetně elektrických vozidel, autonomního řízení, služeb mobility a nových OEM v oblasti technické mobility způsobují v automobilovém průmyslu rychlý přerod. V reakci na to se společnost Yanfeng Automotive Interiors (YFAI), globální lídr v automobilových interiérech, rozhodla uskutečnit rozsáhlou prozíravou transformaci produktového a technologického portfolia včetně partnerství s klíčovými inovativními společnostmi.

K dalšímu prohloubení pozice YFAI jako lídra v automobilových interiérech a k udržení kroku s rychlým tempem vývoje průmyslu, provádí společnost rozsáhlou prozíravou transformaci produktového a technologického portfolia. Tato transformace se v YFAI zaměřuje na základní a doprovodné produkty, inovativní produkty a technologie a na integraci interiérů.

„Věříme, že budování strategického partnerství s inovativními společnostmi v průmyslu i mimo něj nám pomáhá reagovat na rychle se měnící trendy a sloužit jako jediný zdroj pro integraci interiérů,“ řekl Han Hendriks, Chief Technology Officer společnosti YFAI. Společnost v nedávné době podepsala nové dohody s několika inovativními společnostmi v oblasti zpracování dřeva a hliníku.

O společnosti Lenderink Technologies:

Společnost Yanfeng Automotive Interiors spolupracuje s Lenderink Technologies v Grand Rapids, Michigan, uznávaným dodavatelem dřevěných dýh a řešení ze dřeva. Tato dohoda je zaměřena na spolupráci v oblasti autentických dřevěných povrchů automobilových interiérů a souvisejících technologií. Lenderink Technologies s více než čtyřicetiletou zkušeností je diverzifikovaný a spolehlivý dodavatel autentických dřevěných dýh a řešení týkajících se souvisejících výrobních technologií.

V tomto novém vztahu obě strany vychází z tržního trendu zvýšené zákaznické poptávky po udržitelných, luxusních a autentických dřevěných površích. Hodlají výrobcům automobilů poskytovat komplexní a udržitelná autentická řešení na bázi dřeva.

„Společnost Lenderink Technologies je průmyslovým lídrem v oblasti dřevěných povrchů. Spotřebitelé touží po autentičtějších materiálech v interiéru,“ řekl Johannes Roters, CEO společnosti Yanfeng Automotive Interiors. „Kombinace zkušeností obou společností a globální síť pro integraci této technologie do interiérů vozů poskytuje našim zákazníkům kdekoliv na světě bezkonkurenční hodnotu.“

„Těší nás, že můžeme spolupracovat s Yanfeng Automotive Interiors na jejich vizi automobilového interiéru dneška i budoucnosti,“ řekl Tom Lenderink, CEO společnosti Lenderink Technologies Inc.

O společnosti Gabrijel Aluminium:

YFAI také podepsala strategické partnerství se společností Gabrijel Aluminium, globálním výrobcem komponent z technického hliníku, která sídlí ve slovinském Grosuplje. Tato dohoda o partnerství se týká spolupráce v oblasti hliníkových povrchů automobilových interiérů a souvisejících technologií. V tomto novém partnerství obě strany vychází z tržního trendu zvýšené poptávky po autentických hliníkových dekorativních a funkčních površích.

„Jako dodavatel vysoce kvalitních estetických a technických výrobků z hliníku s více než padesátiletou zkušeností je společnost Gabrijel Aluminium nejlepším možným partnerem na tomto poli,“ řekl Johannes Roters, CEO společnosti Yanfeng Automotive Interiors. „Kombinace našich zkušeností a globální sítě poskytne našim zákazníkům bezkonkurenční hodnotu a akceschopnost v jakémkoli regionu.“

„Nabízíme široký sortiment vysoce kvalitních hliníkových výrobků včetně výběru technických a dekorativních komponentů podle specifikace našich zákazníků. Se zkušenostmi v integraci u Yanfeng Automotive Interiors a inovativním přístupem obou společností podporujeme naše zákazníky nejlepším možným řešením od prvotního nápadu až po dodávku kvalitních výrobků,“ řekl Andrej Gabrijel, CEO společnosti Gabrijel Aluminum.

Obě společnosti se těší na poskytování nových a přesvědčivých řešení hliníkových interiérů zákazníkům.

Navštivte naši webovou dílčí stránku IAA nebo nás sledujte online:

http://www.yfai.com/the-next-living-space

YFAI Facebook: https://www.facebook.com/YFautointeriors

#ExperienceInMotion #NextLivingSpace

Pro podrobnější informace se obraťte na:

Yanfeng Automotive Interiors

Jagenbergstraße 1

41468 Neuss

Německo

Astrid Schafmeister

Tel.: +49 2131 609-3028

Email: astrid.schafmeister@yfai.com

Internet: www.YFAI.com

O společnosti Yanfeng Automotive Interiors:

Společnost Yanfeng Automotive Interiors (YFAI) je globálním lídrem v oblasti automobilových interiérů. YFAI nově definuje, jak lidé relaxují, pracují a baví se v interiérech svých vozidel v současnosti i v příštích desetiletích. Společnost s centrálou v Šanghaji má přibližně 110 výrobních závodů a technických center v 20 zemích a více než 33 000 zaměstnanců po celém světě, kteří navrhují, vyvíjejí a vyrábějí součásti interiéru pro všechny světové výrobce automobilů. Společnost Yanfeng Automotive Interiors, založená v roce 2015, je společným podnikem Yanfeng, jednoho z největších dodavatelů v automobilovém průmyslu v Číně, a společnosti Adient, globálního lídra v oblasti automobilových sedadel. Bližší informace naleznete na adrese www.YFAI.com.

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2018 ČTK

11°C

Dnes je pondělí 22. října 2018

Očekáváme v 1:00 6°C

Celá předpověď